Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Autumn

Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 28 z 34]

1Dom Autumn - Page 28 Empty Dom Autumn Pon 11 Sie 2014, 00:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać, a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.


676Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 21:55

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Mogłabyś? - uniosła brwi, wyraźnie zadowolona z takiej możliwości.
- Pokój dla ciebie się zawsze znajdzie.. Myślałam nawet, żeby coś większego kupić - zastanowiła się na głos. Zamknęła oczy. Ale wiedziała, że przez ból nie zaśnie.
- Na pewno, wiem, wiem.. nie będę ci już marudzić - uśmiechnęła się lekko.

677Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:00

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
- I tak moja praca sprawia, że mnie w domu za często nie ma, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze. - powiedziała. Nie chciała jej obiecywać, ale sama chciała by to było już teraz!
- No tak, rodzinka się powiększyła. - mruknęła. Dalej ją głaskała. Kiedyś to ona ją utulała, chociaż chyba sama też od tego zasypiała, bo tez miała zamkniete oczy.
- Jak za dużo marudzisz to i tak sie wyłączam. - powiedziała żartobliwie.

678Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:06

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Oby, mam taką nadzieję - uśmiechnęła się. Przyciągnęła do siebie lekko Foxx, chociaż pewnie jej było przez to niewygodnie, to chciala ja miec jak najbliżej siebie.
- osz ty.. na prawde? - parsknęła - No ladnie.. Ladnie.. - mruknęła rozbawiona. Stłumiła ziewnięcie.
- Czemu jestem tak koszmarnie zmęcozna?

679Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:10

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Poprawiła sie tak by i jej i Autumn było wygodnie. Co nie było dobrym pomysłem, bo zaraz mogłaby zasnąć.
- Bo twój organizm próbuje sprawić, że ta rana się zagoi. Dlatego powinnaś jeść, nawet jeśli ciebie mdli. - powiedziała wypominając jej odmówionej kanapki.
- Naprawdę myślisz, że damy radę razem mieszkać? - spytała masując jej delikatnie kark. Chociaz robiła to leniwie i zazwyczaj zanim zasypiała. autumn na pewno o tym wiedziała.

680Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:15

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No tak.. logiczne.. a ja nie mogę spac, bo ty zaraz znikasz i musze iśc do Alexa - mruknęła rozleniwiona, nadstawiajac się do masażu.
- Ej.. tylko nie zasypiaj.. - uświadomiła sobie, że Foxx jest o krok od zaśnięcia.
- Nie wiem, tak szczerze.. Chciałabym miec nadzieję, że tak i że to się uda..

681Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:18

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
- Nie zasypiam - mruknęła. - Ale ty bys mogła. Skorzystaj z tego, że ja jestem i zdrzemnij się chociaż na dwadzieścia minut. Alex śpi, matka powinna spać, gdy jej niemowlak też. Przwyzyczajaj sie - powiedziała mądrości życiowe delikatnie ją masując.
- Zobaczymy. Może to trochę za szybko by o tym myśleć. Może powinnyśmy spokojniej do tego podchodzić. - zauważyła. każda ma swoje życie i musi je sobie poukładac.

682Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:28

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No to nie przestawaj, w takim razie.. - odetchnęła głęboko.
- Moze. Ale Maro nie ma i tak.. od jakiegoś czasu. Nie odzywa się.. nic.. Więc.. W sumie nie ma kto miec pretensji. A nawet jeśli, to przykro mi. Łączy nas tylko dziecko, na chwilę obecną.
- A może już można o tym myśleć..? W koncu.. jakoś sobie radzimy, tak?

683Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:32

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Skinęła głową sama nieco zasypiając i budząc się na moment.
- Dobra wyjdzie w praniu - skomentowała brutalnie, ale prawdziwie. - Idź spać. - nakazała. Dalej ją masowała i na dobranoc cmoknęła w czoło. - Teraz najważniejsze jest byś wróciła do zdrowia i mogła się alienkiem opiekować, dobra?

684Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:39

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Dobra - mruknęła i pewnie dość szybko zasnęła, mimo bólu. I spała, póki Foxx jej nei obudzi.

685Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:42

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Foxx nawet sama nieco przysnęła na kwadrans. Nie potrafiła w dzień spać dłużej. Chciała już budzić Autumn, ale najnowszej generacji budzik właśnie się włączył. Alex wydał japę tak, że go było słychać w drugim końcu miasta. Morgan nie wstawała. Nie będzie przecież matce odbierać okazji do opieki, tymbardziej, ze to jego pierwsze godziny w domu. Pomoże jeśli Autumn ją o to poprosi.

686Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:48

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Autumn poderwała się od razu, chociaż jeszcze praktycznie śpiąc. I zapominając, w jakim jest stanie.
- kurwa - wymknęło jej się, bo az jej pociemniało przed oczami. Podparła się ręką o oparcie kanapy i odetchnęła głęboko, ale Alex płakał więc zebrała się w sobie i podreptała do pokoju, mając w oczach łzy.
- Hej maleństwo.. Głodny? - zapytała poprawiając delikatny kocyk, którym był przykryty. Włączyła podgrzewacz stojący przy łózku i uspokajała Alexa, biorąc go delikatnie na ręce.

687Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 22:52

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Oczywiście widziała ból Autumn, i nie, nie sprawiało jej to przyjemności. Jednak widziała to samozaparcie u żony swojego brata. Wiedziała, że to jej pomoże. Przyniosła krzesło do pokoju z dużą poduchą pod plecy.
- Usiądź. I pamiętaj o sobie. - powiedziała dopilnowując by Autumn wygodnie usiadła. Mogła spokojnie trzymac dziecko, nie daleko miała podgrzewacz i nie wiele musiała wstawac, by do kołyski go kłaśc. Miejsce idealne. Alex już się uspokoił, chociaż od czasu do czasu jeszcze płakał, bo chciał jeść.

688Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 23:08

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Małe kropki krwi pojawiły się na koszulce. Musi zmienić plaster z wierzchu.
- pamiętam, pamiętam - westchnęła siadajac - dziękuję - dodała i złapała podgrzewacz, sprawdzając temperature mleka. Podparła bardziej małego i zaczeła go karmić.
- znajdziesz w łazience gazę z plastrami?

689Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 23:11

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Nie musiała mówić jej dwa razy. Chciała zostawić Alexa i jego mame samych. Dlatego poszła w posuzkać apteczki. Spokojnie by nie spłoszyć malucha położyła wszystko na stoliku.
- pomóc ci? - spytała. Chociaż pewnie to będzie jej ostatnia przysługa, praca i sen wzywają.

690Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 23:29

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Tak, tak.. tylko skończę - pewnie trwało to jeszcze chwilę, a potem wiązało się z noszeniem, które tez było bolesne, żeby mały sobie bęknął ładnie. Potem ułożyła go w łóżeczku.
Podciągnęła koszulkę i zerknęła w dół.
- zrobisz wszystko?

691Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 23:33

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Skinęła głową po czym założyła rękawiczki. Co jak co jak się jej coś do rany dostanie to może przerodzić sie w paskudztwo. Nakazała jedynie, gdzieś wygodnie się jej ułozyć. Zdjęła stary opatrunek i delikatnie, ale sprawnie zaczęła zakładać drugi.
- Na moje oko to tak źle nie wygląda, w sensie, że na razie jest ok. - powiedziała na jej pocieszenie naklejając kolejny plaster. Po czym zdjęła rękawiczki i pocałowała autumn delikatnie w brzuch, tam gdzie powinno nie boleć.
- Teraz na pewno sie zagoi. - zażartowała. Posprzątała po sobie.

692Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 23:42

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Ułozyla się i całą procedurę zniosła bez słowa.
- Teraz na pewno - pogładziła ją po głowie - Dziękuję. Nie musisz już iść? Nie chce cię wyrzucać, ale martwie się, że masz tyle do roboty a siedzisz tutaj.. - wyjaśniła, patrząc na nią i lulajac Alexa w kołysce, którą zorbił Maro.

693Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 23:44

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Miała własnie mowić, że idzie, bo już z godzine tutaj siedzi. Ale ja wyręczyła.
- No tak musze. - powiedziała smutno. Jak zawsze było trudno się rozstać jej z Autumn. Pocałowała ją delikatnie w usta.
- Na mnie czas. - szepneła. - Jak będziesz potrzebować pomocy daj znac.
Po czym pewnie wyszła i odjechała.
<Zt>

694Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Czw 16 Lip 2015, 23:57

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Jasne - uśmiechnęła się i mimo bólu przytrzymała ją ciut dłużej przy pocałunku. - Do zobaczenia. Ty też dawaj znać jak coś - pożegnała się i wróciła do zajmowania Alexem, a gdy ten zasnał, ona też. Na fotelu.

695Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 17:01

Noah Houser

Noah Houser
/ 18.10.2013, poranek, bilokacja do pracy / 

Noah podjechał z samego rana do drugiej rodziny, która go wynajęła... tym razem do niemowlaka. samego. Całe szczęście. Drugiej Macareny by nie przeżył.
Wysiadł z auta i zapukał do drzwi rezydencji panny Seymour.

696Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 17:17

Autumn Seymour

Autumn Seymour
/18.10.2013, rano

Rezydencja to to nie była, ale wystarczało na jej potrzeby. Ich potrzeby. Podeszła do drzwi i otwarła je po chwili. Na nosie miała okulary, jak można się było spodziewać czarne kujonki o trochę kocim kształcie szkieł.
- O.. hej - uśmiechnęła się, bo kojarzya go, ale dawno nie widziała - Noah, tak? - wpuściła go do środka i zamknęła cicho drzwi.

697Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 17:35

Noah Houser

Noah Houser
- Hej, hej... tak.. a ty.. Autumn? Szczęśliwa mama? Gratulacje!
Wszedł do środka i zaczął się rozglądać.
- Em, no to do rzeczy tak? Jakie... są moje obowiązki i gdzie ten szczęściarz?

698Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 17:51

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Tak - potwierdziła - Na razie to raczej zmęczona mama, ale.. - machnęła ręką rozbawiona. Widać było że nadal chodzi ostrożnie, bo blizna ciągnęła.
- Opieka nad małym, czasem zakupy.. Pierwsze dwa tygodnie myślalam o całodobowej, ale jeśli nie możesz to sobie poradzę. Alex śpi w pokoju jak na razie, ale nie sądzę by pospal dluzej niz jeszcze dwadzieścia minut.. Chcesz cos do picia?

699Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 17:53

Noah Houser

Noah Houser
- No, mógłbym za dnia tu siedzieć,a le chyba odpada całodobowa opieka. Muszę jeszcze jedną rodzinę wyręczać w opiece - przyznał. 
- Nie, dzięki. Najlepiej jak mi powiesz, jaki mały ma harmonogram dnia i co jada.

700Dom Autumn - Page 28 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 17:56

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- To i tak dużo - pokiwała głową - Jak mi się wszystko pozrasta to będe bardziej mobilna.. No i jak masz tu sidzieć tyle czasu to obiady zapewniam. Może nie gotuję najlepiej, ale nie jest tak źle.
- Harmonogram rozpisałam cały, bo tak najłatwiej wszystko zapamiętać.. - podniosła ze stołu kartkę w koszulce i podala mu.
- Z drugiej strony masz co i jak robić do jedzenia.. Na razie i tak głownie śpi, je i płacze..

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 28 z 34]

Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach