Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Betty Jou

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 40 z 40]

1Dom Betty Jou - Page 40 Empty Dom Betty Jou Czw 09 Paź 2014, 11:27

Betty Jou

Betty Jou
First topic message reminder :

Parterowy dom o niskospadowym dachu pokrytym brązową dachówką. Zbudowany ze dobrej jakości materiałów. Ma dobrą izolację i działającą klimatyzację.
Wchodzi się do sieni, a z niej do dużego pokoju dziennego z otwartą kuchnią. Jest tu też dość miejsca, by postawić duży jadalniany stół. Korytarz po lewej stronie prowadzi do łazienki i dwóch pokoi, a mały korytarzyk przy kuchni kryje małe pomieszczenie gospodarcze i przejście do garażu.
Garaż mieści jeden samochód.
Goście mają dostęp oczywiście do salonu i kuchni-jadalni. Drzwi obu sypialni sa zawsze zamknięte i raczej właścicielka nikogo tam nie wpuszcza.
Wnętrze urządzone jest skromnie, acz przytulnie. W kątach stoją nieco babcine meble, a na komodach poustawiane są liczne zdjęcia i szkatułki z biżuterią. W kuchni zawsze coś się dzieje, chociaż sama Bety mało gotuje - mimo to, to jej ulubiona cześć domu, gdzie często pije kawę, pali papierosy lub czyta jakieś szmatławce. 
Wszędzie unosi się zapach słodkich i ciężkich perfum.

Jak wielu się domyśla, dom dostała od drugiego męża, którego oskubała na rozprawie rozwodowej.


976Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:26

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Tym zarem wydęła swoje piękne usta naburmuszona. Cierpliwie siedziała i dawała się okładać rozpuszczalnikiem.
- Nie, sie sucz nie chwaliła - posłała siostrze mordercze spojrzenie - eee no chyba powinnam oszczędzać... motor i te sprawy. No i po co mam jechać jak jedzie tam Carma? Nie będę jej trzymać nóg razem, to by nie były wakacje.

977Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:30

Liluye

Liluye
- po prostu pytam. W końcu jesteście siostrami, nie? Myślałam, że pojedziecie razem - wzruszyła ramionami. - Ja też wygrałam bilet a kasę mam odłożoną. Nie chcesz może jechać? - odsuneła się kawałek żeby zobaczyć czy coś zostawiła.

978Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:31

Sue Baker

Sue Baker
Baker prychnął. Parkera, pff. Tak jak poprosiła go o pocieszenie, jak sobie pojechała do Appaloosa City? Wolne żarty. Zerknął na Liluye, która gdzieś tam dalej stała, a potem na Willa.
- Ja tam nie wiem.
To by było na tyle, jeśli chodzi o jego komentarz w tej kwestii.
- Średnio wysmażony, jeśli łaska - rzucił do Marka.

979Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:35

William Parker

William Parker
- Wysmażony - powiedział natomiast Parker, choć sceptycznie był nastawiony do Jezusa jako potencjalnego kucharza Świętych, no ale o tym na głos nie wspomniał.
Pewnie gdyby usłyszał o wycieczce, o jakiej mówiła Liluye, to mogliby przybić sobie piątkę, bo też wygrał bilet.

980Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:38

Betty Jou

Betty Jou
- Krwisty - rzuciła w stronę Marka. Westchnęła.
- Mam nadzieję, że sprawa z Connorem... no cóż - może powiedziała o jedno słowo za dużo, ale nie ukrywajmy, ludzie tu wiedzą jakie były stosunku Liluye z Connorem. Skomplikowane.

981Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:43

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Ty jedziesz? Eee to bym miała przynajmniej do kogo się odezwać no nie? Hehe - powiedziała w myslach sobie kalkulując kasę.
- No ale. Na plażę by się pojechało...
Odwróciła się szybko do Betty.
- Szefooowoooo mogę dostać zaliczkę? - wyszczerzyła się czarująco - I urlop?

982Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:43

Mark Neil

Mark Neil
Po dłuższym czasie i macaniu mięsa widełkami, w końcu stek Eve lub Betty był gotów, a pozostałe kawałki musiały dalej robić się.
-Jeden krwisty, już !-zakrzyknął by było to wiadome światu.
Od czasu do czasu pił swoje piwo, które po trzecim jakoś wchodziły, ale zazwyczaj po większej ilości pije się cokolwiek co ma promile, by podtrzymać stan.

983Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Wto 31 Mar 2015, 23:52

Betty Jou

Betty Jou
Betty od razu zgłosiła się po swój stek.
- Dam ci, Eva, jak mi podasz ten kawał mięsa. I piwo.

984Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:02

Liluye

Liluye
- No jadę, jadę. Juz dawno chciałam jakoś na taką wycieczkę wyjechać a w grupie zawsze raźniej - wyjaśniła. - to co, jedziemy? - uśmiechnęła się I spojrzała na Betty.

985Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:04

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Ta jest! Stek raz już leci! - zawołała do Betty i odwróciła się do Lilu.
- No to jadę!. - i poleciała dać Betty mięcho i piwko.



Ostatnio zmieniony przez Evangelia Auguste dnia Sro 01 Kwi 2015, 00:11, w całości zmieniany 1 raz

986Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:09

Betty Jou

Betty Jou
- Spokojnie, Eva, spokojnie, powiedz mi jeszcze gdzie ta wycieczka dokładnie co? Może... może i ja się wybiorę?
Spojrzała na Bakera i posłała mu uśmiech.
- A ty, Parker, też gdzieś wybywasz na wakacje?

987Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:14

Mark Neil

Mark Neil
-Stek krwisty numer 2 gotów oraz 1 średni.-zabrzmiał Irlandczyk kładąc kawałki mięsa na talerz, z którego można było zabierać. On sam robił jeszcze wysmażonego steak dla siebie oraz Willa. Był ciekaw o czym Święci prawili w swoim towarzystwie, bo Mark stał trochę dalej pilnując majdanu.

988Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:19

William Parker

William Parker
Will, bardziej skupiony na alkoholu, nie usłyszał początkowo pytania Betty.
- A... ta, do Kalifornii niby się wygrało bilet, ale jeszcze zobaczę jak to będzie. Ostatnio, co mogę to jeżdżę, Arizona-Pólnoc i te sprawy - wyjaśnił.
- Ale to, jak mówiłem, zobaczę jak to będzie z czasem i chęcią.

989Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:24

Liluye

Liluye
- Will? Tez jedziesz? - zapytała uśmiechając się. No proszę jaka rodzinna wycieczka.
- A ty, Mark? - spojrzała na mężczyznę - Jedziesz na wycieczkę do Kalifornii? - zainteresowała się.

990Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:29

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- No, no właśnie Kaaaliforniaaa loveeee - zaśpiewała fałszując i wzięła stek od mesjasza.
- Plaże i sad pomarańczowy i w ogóle!

991Dom Betty Jou - Page 40 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:32

William Parker

William Parker
Odwrócił twarz w stronę Lilu.
- Taa, ale zastanawiam się - odparł. - Dawno nie byłem, tylko przejeżdżałem - stwierdził po chwili, bardziej do siebie.

-------

http://www.oldwhiskey.pl/viewtopic.forum?t=1170

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 40 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach