Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar "Viva Maria!"

Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 32 z 40]

1Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Bar "Viva Maria!" Wto 13 Maj 2014, 10:51

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Bar "Viva Maria!" - Page 32 Vivaplan

Bar Viva Maria! mieści się w dwukondygnacyjnym budynku wciśniętym między drobnymi lokalami usługowymi. Pomieszczenie, do którego się wchodzi, jest długie i stosunkowo wąskie. Po prawej stronie ciąg stolików i krzeseł, zaś po lewej długa lada z rzędem barowych stołków. Podłoga imituje drewniany parkiet, ale zdarcia w niektórych miejscach zdradzają, że jest to zwykłe linoleum. Lada, stoliki i krzesła są jednak drewniane, siedziska wysłane zaś ciemnobrązową okładziną. Co zobaczymy za ladą, poza uroczą właścicielką, Betty Jou? Oczywiście liczne alkohole. Poza napojami wyskokowymi można tu dostać także drobne przekąski. Naturalnie, jak na porządny amerykański bar przystało, w strategicznym miejscu wisi także telewizor, który pamięta pewnie lata osiemdziesiąte – ale wciąż działa! Poza tym świętym pudłem, ściany zdobi też kilka rogatych czaszek oraz liczne, starsze i nowsze, zdjęcia. Widać na nich stałych bywalców, imprezy, samą Betty Jou, ale i kilka bardziej znanych ogółowi twarzy. Przy wejściu stoi szafa grająca, zaś na tyłach stół do bilarda. Ogólnie wnętrze jest dość ciemne, a gdy zbierze się w nim grupa palących facetów, widoczność staje się ograniczona do minimum.
Bar posiada ciasną kuchnię. Na piętro prowadzi obskurna klatka schodowa, a o jego zastosowaniu jakoś nikt nie mówi.


776Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 21 Wrz 2014, 22:24

William Parker

William Parker
W momencie, kiedy Connor postanowił jednak wyważyć te drzwi, Will nie tylko zrobił mu miejsce, ale jeszcze przy tym odciągnął Betty, co było ciężkie ze względu na jej uparcie. Pewno zaraz dostanie czy coś w tym stylu.

777Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 21 Wrz 2014, 22:26

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Popierdoliło cię do szczętu. - ciskała się Autumn i w końcu udało jej się wytracic Cons noz z reki. Wyrwała się z zamiarem przypierdolenia jej.

778Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 21 Wrz 2014, 22:27

Betty Jou

Betty Jou
Betty zaczęła się wyrywać Williamowi; aż jej buty ze stóp spadły.
- Sueeeeeeeeee! - Wrzeszczała.


Kostki dla Connora, mnożnik na siłę, próg 60.

779Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 21 Wrz 2014, 22:36

Connor Eastman

Connor Eastman
40+3*5=55<60

Connor pieprznął dosyć mocno tym butem, ale niestety nie udało się. Co on ostatnio miał z tymi drzwiami, nie był ich w stanie wyważyć. Najpierw na stacji benzynowej, a teraz tutaj. Kurwa, co on miał z tym zrobić? Może kupić jakieś mocniejsze obuwie. Ale nie poddawał się tylko nadal napierdalał butem w drzwi.

780Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 21 Wrz 2014, 22:47

Nana Araujo

Nana Araujo
---> spod szkoły wraz z Koksem

Nie była pewna czy jej towarzysz przyszedł z nią z własnej woli czy może został zaciągnięty do baru siłą. Jego nieskalana myślą twarz była dla Nany nieodgadniona. Ona sama nie wiedziała czy chciała się tam znaleźć. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Kiedy przekroczyli próg dziewczyna zaczęła się rozglądać w poszukiwaniu pani Jou.
Chyba wpadła w niezbyt odpowiednim momencie, bo kobieta wyglądała na dosyć zajętą. Oj, chyba impreza nie była zbyt udana...

781Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 21 Wrz 2014, 22:47

Sue Baker

Sue Baker
Baker stał dalej przy drzwiach, nie robiąc sobie za wiele z kopniaków z drugiej strony.
Posłał Consueli surowe spojrzenie. Musiała poradzić sobie sama - jak, jej sprawa. Mogła się tylko domyślać, że za spieprzenie zadania też może dostać wciry.

Kostki dla Autumn:
Mnożnik na refleks+siłę z progiem 47. Jak więcej, wywija się Consueli i ją uderza. Jak mniej, Consuela się uchyla.


Kostki dla Consueli:
Mnożnik na refleks+siłę z progiem 40.
Jeśli Autumn ją uderzy: po przekroczeniu progu Consuela oddaje rudej. Jak nie przekroczy, nie trafia.
Jeśli Autumn nie trafi: po przekroczeniu progu Consuela znajduje nóż i łapie Autumn za resztę włosów. Jak nie przekroczy progu, znajduje nóż, ale nie łapie Autumn.


Kostki dla Connora na wyważenie drzwi, mnożnik na siłę, próg 60.

782Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 03:03

William Parker

William Parker
William jednakże nadal przytrzymywał Betty. Żeby nie było - nienachalnie, więc gdyby kobieta mocniej szarpnęła to pewnie jakoś by się uwolniła.
- Chcesz, żeby Connor i ciebie kopnął przez przypadek? - rzucił do kobiety, zaraz rozglądając się po barze i spojrzał na przybyłą dziewczynę. - Czy ktoś nie ma czasem do ciebie sprawy, Betty? - spytał cicho.

783Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 09:58

Maro Salinas

Maro Salinas
---> Przystanek

Wszedłem do baru zadowolony z randki i wyszczerzony jak szczerbaty do suchara. A co pochrupie se.
Zdążyłem już opróżnić piersiówkę.
- A co tu tak sztywno - mruknąłem wchodząc w głąb sali. Rozejrzałem się za ziomkami. Betty chyba tłukła kotlety na schabowe, na zapleczu. Po spóźnionej reakcji jaką wywoływał u mnie alkohol dostrzegłem Connora tupiącego butem w drzwi.
- Co tu się kurwa wyprawia? - zapytałem elokwentnie podchodząc bliżej baru.

784Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 10:39

Allison Monroe

Allison Monroe
Saloon "Between Two Barrels" ---->

Wreszcie dotarli pod drzwi Viva. Z zewnątrz wszystko wyglądało, powiedzmy, zachęcająco; czerwone zasłony przywodziły na myśl burdel, ale takie rzeczy nigdy Allison nie przeszkadzały.
- Dziś będziemy pili tequilę, młody - zakomenderowała z zaciętą miną. - Dasz radę?
Przyglądała się poaturze Landona. Nie wyglądał na typ, który udźwignie sporą ilość alkoholu.
- Czym się w ogóle zajmujesz? - zapytała, pchając jednocześnie drzwi do lokalu. Nawet nie zauważyła afery przy zapleczu i skierowała się prosto do baru.

785Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 10:54

Autumn Seymour

Autumn Seymour
43

NO to jej nie wyszlo. Kurwa kurwa kurwa. I tak nie mogła juz nic zrobic. Poryczała się.

786Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:17

Betty Jou

Betty Jou
Betty wyrwała się Willowi, ale nie podbiegła znowu do zaplecza, bo Connor już rozwalał drzwi. Prychnęła i prawie się rozpłakała, na myśl o rachunkach za szkody, rozbite dziś szkło i za opiekę szpitalną dla Autumn.
- Wszystkich was popierdoliło. Nana! - krzyknęła do młodej, która włóczyła się za barem. - Tak, do ciebie mówię, natychmiast... natychmiast zamknij bar, wygoń wszystkich!
Machnęła raka, chcąc ja pogonić.
- Wszyscy won!
Zauważywszy Maro, wyszła zza kontuaru i pociągnęła go do siebie.
- Mów co wiesz, co Autumn odpierdoliła, że Bakerowi odbiło?!

787Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:23

Maro Salinas

Maro Salinas
Oczywiście że wpierw spojrzałem na jej cycki, ale zważywszy na sytuację szybko podniosłem wzrok na twarz Betty. W dodatku przypomniałem sobie o szacunku jakim nakazał traktować Betty Baker. Stanąłem naprzeciwko słuchając przejętej Betty.
- Autumn - chwilę się zastanawiałem czy chodzi o nasze wspólne wypady, ale to chyba nie to, szybko sobie przypomniałem o co chodziło - noo wkurwił się na nią, wpadło w nasze łabska coś co nie spodobało się na szefa... - nie chciałem od razu sypać co, skąd i jak... Lepiej nie wiedzieć wszystkiego.
- Są za drzwiami? - kiwnąłem w ich kierunku?

788Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:29

Betty Jou

Betty Jou
- Co zobaczył? Mów, Maro, bo nie ręczę za siebie. - warknęła - Dobrze wiesz, że Autumn tez pracuje dla mnie, jak coś odjebała przeciwko Świętym to JA tez muszę to wiedzieć!
Spojrzała na drzwi.
- Tak, są tam...

789Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:34

Maro Salinas

Maro Salinas
Kurwa może jej nie zaciukają na zapleczu, albo nie powyrywają WSZYSTKICH kolczyków. Auć aż drygnąłem.
- Wiem, wiem że dla ciebie... - podrapałem się po brodzie chwilę myśląc - no kupowała dragi u tego przebierańca M&Msa.
Burknąłem opierając się o bar.
- Kurwa sie porobiło - spojrzałem na drzwi, no lubiłem dziewuchę, ba nawet się z nią pieprzyć lubiłem.

790Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:40

Betty Jou

Betty Jou
- Co, kurwa? - Az szeroko oczy otworzyła. - Dragi? od Skittlesa?
Przyłożyła dłoń do ust i chwile oddychała ciężko. Teraz to się nie dziwiła Bakerowi. Dziewczyna pracowała w Viva i kręciła się ze Świętymi a za plecami dawała zarobek dilerowi. 
- Pojebało ją... pojebało, mózg wyparował chyba jej nagle... - powachlowała się dłonią. - och boże, jego tez pojebało do szczętu... was wszystkich!

791Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:45

Maro Salinas

Maro Salinas
- Toż mówię że od Skittlesa - mruknąłem, co za różnica, ale ten przebieraniec wyglądał jak M&Ms kolorowe wdzianko i czekolada w środku, aaa i orzeszek zamiast mózgu.
- No a co miał zrobić wkurwił się, też się wkurwiłem... no i co, szef wie co robi... - spojrzałem na Betty.
- Co wszystkich co wszystkich... sama zasłużyła, są pewne zasady i ich należy się trzymać... a tym bardziej że... chciała być bliżej nas co miał myśleć Baker? - zamilkłem na chwilę, o tak była bliżej nas, całkiem blisko, nawet wpuściła nas do środka.
- Dostanę piwo?

792Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:51

Betty Jou

Betty Jou
- Wiem, wiem, najgorsze jest to, ze... on ma rację - wskazała na drzwi zaplecza - On ma rację...
Gniew z niej już zszedł, a na twarzy pojawił sie smutek. Zawiodła się na Autumn a w dodatku musiała schować dumę w kieszeń i przyznać się do tego, że tak samo jak Baker - ukarałaby podopieczną. Miała jednak nadzieję, że Sue da jej druga szansę.
Sięgnęła pod bar i postawiła przed mężczyzną butelkę piwa.

793Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 11:54

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
55

Kiedy Autumn zamachnęła się, by wpierdolić Consueli, ta uchyliła się w ostatnim momencie. Ponownie chwyciła za nóż, a zaraz potem za resztę kłaków dziewczyny. Z wielkim trudem udawało jej się utrzymać szarpiącą się dziewczynę. Sama nie miała zbyt wielu sił po przejściach, jakie jej zapewniono zeszłej nocy, jednak udało jej się zmobilizować na tyle, by wywiązać się z powierzonego jej zadania.
- Nie ciskaj się do chuja wafla... - warknęła, pozbywając się reszty włosów z głowy Autumn - Odrosną. - dodała kończąc swoje dzieło.
Odeszła od dziewczyny o krok, po czym oparła dłonie o kolana, dysząc ciężko. W końcu trochę wysiłku kosztowała ją ta zabawa w fryzjera.
Odwróciła się w kierunku Bakera - Wesołych Walentynek, Sue.

794Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 12:00

Maro Salinas

Maro Salinas
- Betty, daj spokój przecież wiesz jaki jest Baker znasz go chyba najlepiej... a poza tym... - zacząłem ale urwałem, nie chciałem tego mówić, tego jak mówi o Betty Baker. Nooo co byłem zazdrosny.
- Kto jest jeszcze w środku? - zapytałem widząc Connora przed drzwiami i Willa, czyżby Trysen.

795Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 12:04

Sue Baker

Sue Baker
Gdy Consuela uporała się z Autumn, Baker wcisnął telefon do kieszeni i podszedł do łysej. Skoro nie miała już kłaków, za które mógłby ją pociągnąć, zacisnął łapę na jej karku i ramieniu i szarpnął na nogi. Zaczął ją pchać przed sobą w stronę drzwi.
Odkluczył je, otworzył i wypchnął Autumn prosto na Connora. Zapewne zaliczyła kopniaka, skoro ten nie ustawał w waleniu w drzwi.
- Wywal tę kurwę za drzwi - warknął. - I sam zejdź mi z oczu - szczeknął na Eastmana. Gówniarz też go ostro wkurwił tym dobijaniem na zaplecze. Mleko miał pod nosem, a śmiał kwestionować jego decyzje.
Baker ponownie zatrzasnął drzwi i zamknął je na klucz. Podszedł do Consueli i odebrał jej nóż.
- Grzeczna dziewczynka.

796Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 12:06

William Parker

William Parker
Parker rozejrzał się po barze i zaraz podszedł do Betty i Maro.
- Baker, ta ruda - odpalił papierosa sobie w najlepsze. - I ta przybłęda, z którą Baker przyszedł. Zresztą, zaraz zobaczysz.

797Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 12:09

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Wywalona za drzwi prawie wylądowała na kolanch. Prawie. Jednak miała szpilki opanowane do perfekcji.
Wbijajac wzrok w ziemie wybiegla z Vivy i pewnie usiadła na motorze, zaryczana.

798Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 12:21

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Kiedy Baker wykopał Autumn za drzwi, Consuela przejechała dłońmi po twarzy. Już dawno nie pamiętała brania udziału w tak hucznej imprezie. Gdy drzwi do zaplecza zostały otwarte, Consuela zbliżyła się do nich o krok, będąc pewna, że opuszczą zaplecze jako trio. Co prawda trochę obawiała się tej rozwrzeszczanej gromadki za nimi, jednak nie miała pewnie innego wyboru.
Baker jednak ponownie zamknął drzwi i ruszył w jej kierunku po nóż.
- Trochę jej teraz pewnie łyso, co nie.. - rzuciła sucharem i zaśmiała się cicho. Nie było jej jednak mimo wszystko do śmiechu.

799Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 12:21

Betty Jou

Betty Jou
Przed bar wybiegła Gigi. podeszła do Autumn, zdjęła swój różowy kowbojski kapelusz z głowy i podała go dziewczynie.



Ostatnio zmieniony przez Betty Jou dnia Pon 22 Wrz 2014, 12:28, w całości zmieniany 1 raz

800Bar "Viva Maria!" - Page 32 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 22 Wrz 2014, 12:24

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Spierdalaj. - warknęła Jesień, w dupie mając to, że Gigi w sumie chce jej pomóc. Przejechała palcami po czaszce i rozryczała sie jeszcze bardziej.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 32 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach