Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przychodnia

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 29 z 44]

1Przychodnia - Page 29 Empty Przychodnia Czw 15 Maj 2014, 11:35

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Witaj w Świątyni Zarazków, istnym niebie chorób przenoszonych drogą kropelkową i największym zbiorowiskiem młodocianych z chorobami wenerycznymi – przychodni! Pokryty graffiti błękitny budynek mieści w sobie dwa gabinety lekarzy ogólnych. Jeśli oni nie będą w stanie ci pomóc, skierują cię do specjalistów; w Old Whiskey znajdują się aktualnie gabinety ginekologa, okulisty, laryngologa i dentysty.
Przy przychodni działa również mała klinika z izbą przyjęć, do której trafiają ludzie z ranami postrzałowymi, pocięci nożem, czy krwawiący przez inne niefortunne przypadki – po powierzchownym zajęciu się raną poszkodowani zawożeni są niezwłocznie do szpitala w Appaloosie. Lekarze tu pracujący wydają się być pozbawieni radości życia, lecz co się dziwić – ich pacjenci nie należą do najczystszych, czy najkulturalniejszych. Jednak żeby się u nich leczyć trzeba mieć wykupione ubezpieczenie, dostać je z pracy, lub słono zapłacić – opieka zdrowotna w Stanach jest bowiem odpłatna. I to wysoce.

Każda osoba legalnie zatrudniona jest ubezpieczona i może korzystać z usług przychodni.
Jeśli chcesz się ubezpieczyć prywatnie musisz jednorazowo zapłacić 5000$
Jeśli nie posiadasz ubezpieczenia, ceny za konkretne zabiegi/leczenie są ustalane indywidualnie przez MG. Rachunek będzie wysyłany na pocztę leczonej postaci po jej wyjściu z przychodni/kliniki.


701Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 18:11

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Roberts odniosła wrażenie, że wbrew temu co mówiła dziewczyna na to chłopka się jej podoba. W końcu kilka komplementów poleciało w jego kierunku.
- Uuu to zabrzmiało groźnie. To co masz zamiar mu zrobić? I właściwie dlaczego go tak nienawidzisz?

702Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 18:14

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Poderwę go, on mnie zaprosi na imprezę z okazji końca roku, a ja go wystawię! - zaśmiała się złowieszczo.
Gdy się uspokoiła, to wyjaśniła.
- śmiał się ze mnie przez cały semestr.

703Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 18:20

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- To znaczy co? Wyśmiewał się z ciebie, żartował i zaczepiał?- usiłowała się zorientować w sytuacji dokładniej. W sumie jak chłopak był bardzo dokuczliwy to mu się nauczka należała co nie. Oczywiście tego nie powiedziała tylko czekała na odpowiedź.

704Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 18:28

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Ano, zaczepiał, robił głupie żarty... - mruknęła.
- Wsadził mi masło to torby, wlał mi coś obrzydliwego do wody... ble, uwziął się na mnie!

705Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 18:34

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Wiesz co, a ja myślę, że ty się mu podobasz tylko on się wstydzi. Chłopaki zawsze zachowują się jak kretyni, kiedy dziewczyna się im podoba. Pewnie nie maił odwagi podejść i porozmawiać to usiłował w taki sposób zwrócić twoją uwagę.- spojrzenie ciemnych oczu przesunęło się po dziewczynie.

706Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 18:43

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Prychnęła. Założyła ręce na piersiach i pokręciła głową.
-To ja nie chcę takiego zainteresowania. Nie podoba mi się to.
Pokręciła głową.
- Co mi z takiego zainteresowania? Czuję się upokorzona, zła i nielubiana.

707Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 18:49

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Uhm wiem o co ci chodzi. Sama bym się irytowała i złościła.- kiwnęła głową.- No ale w sumie co ci zleży sama mówiłaś, że jest mądry, przystojny i fajny. Wiesz co ja bym zrobiła na twoim miejscu. Pogadałabym z nim a jak się okaże, że jest draniem to zawsze możesz zrealizować swój plan.- uśmiechnęła się do dziewczyny.

708Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 19:07

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- To, ze powiedziałam, że jest mądry i przystojny i fajny bo ma fajny dla całej klasy nie znaczy, ze nie jest dupkiem, a ja jestem nim zainteresowana! Proszę pani, w jakim wieku pani żyje?! Bycie dupkiem dla kobiety to nie jest sposób na flirt! To nie "Duma i Uprzedzenie"!

709Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 19:24

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Tak zdecydowanie była do tyłu jeżeli chodzi o nastolatki i wychowywanie dzieci. Zresztą za grosz w niej instynktu macierzyńskiego więc co się tutaj dziwić.
- No to odegraj się na nim i po sprawie.- jako, że czytała "Dumę i uprzedzenie" przed wojną to średnio kojarzyła o czym książka traktuje, więc nawet w to nie brnęła.

710Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 19:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- I wie pani co? Już się lepiej czuję.
Wstała, pewna siebie, rumiana i zdecydowanie w lepszym humorze niż jeszcze dziesięć minut temu.
- Dziękuję! - odparła i skierowała się do drzwi.
Nim jednak wyszła, zwróciła się do Beth.
- Podoba mi się jego kolega. I... czy mogę u pani dostać receptę na prezerwatywy?

711Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 19:55

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Elisabeth uśmiechnęła się widząc, że dziewczyna czuje się lepiej. Zsunęła się z blatu biurka i miał usiąść na krześle, kiedy padło ostatnie pytanie.
- Nie mogę ale kupisz jej w aptece, markecie albo stacji benzynowej.- w sumie powinna chyba walnąć pogadankę, że w tym wieku i że jest za młoda, ale wiedziała, że po dziewczynie by to spłynęło. I tak by zrobiła co chce. Lepiej niech się więc zabezpiecza.

712Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 19:57

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Ach, dziękuję!
Dziewczyna wyszła. Beth dziś uratowała jedno z wielu istnień i zapewne zapobiegła niechcianej ciąży czternastolatki, mówiąc jej, gdzie ma kupić kondomy.

713Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Pon 23 Mar 2015, 20:01

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Jak za dziewczyną zamknęły się drzwi to Roberts oparła głowę o dłonie i westchnęła ciężko. Czuła się trochę jak po dziesięciu rundach na ringu, więc potrzebowała chwili przerwy nim poprosiła kolejnego pacjenta.

714Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 12:24

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Dwie godziny później do Beth przyszłe młody, czternastoletni chłopach imieniem Frank.
Trochę niepewnie wszedł do gabinetu, usiadł przed panią doktor i chwilę jakby się zastanawiał, czy w ogóle ma coś powiedzieć.
- Em, dzień dobry - przywitał się i nieco skrzywił.
Chyba za bardzo nie wiedział jak zacząć.
Ha, chyba dziś panna Roberts ma dzień w poradni dla nastolatków.
- No bo ja mam problem. Pewnej natury. Ale może ja przyjdę kiedy indziej.

715Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 12:47

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Dzień dobry.- Elisabeth uśmiechnęła się do swojego kolejnego pacjenta, którym okazał się młody chłopak. Miała wrażenie, że nieco skrępowany. No ale ludzie nieraz tak się u lekarza czuli.
- Nie, nie zostań.- zatrzymała go.- Słucham cie jaki masz problem.- ciemne oczy spoglądały zachęcająco.

716Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 12:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na charyzmę, próg 25. Jak przekroczysz - udaje ci się wyciągnąć z chłopaka o co chodzi. Jeśli nie - chłopak milczy i chyba ma zamiar wyjść.

717Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:03

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
20

Chłopak jednak milczał i właściwie to wyglądał jakby miał zamiar zaraz wyjść. Roberts obeszła więc biurko i stanęła tak by zablokować ewentualną drogę ucieczki.
- Wiesz, że co powiesz to zostanie w tym gabinecie.- no dobra trochę naciągnęła, ale chłopak nie musiał o tym wiedzieć.

718Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:05

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na charyzmę, próg 19. Jak przekroczysz - udaje ci się wyciągnąć z chłopaka o co chodzi. Jeśli nie - chłopak milczy i chyba ma zamiar wyjść.


- No ja nie wiem. Na pewno nie powie pani rodzicom? Ja... jestem nieletni.

719Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:19

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
15

- Słowo.- zapewniła podnosząc rękę do góry. Tak naprawdę wszystko zależało od tego co powie chłopak, ale on przecież o tym nie wiedział.
Położyła mu rękę na ramieniu by go zatrzymać w gabinecie.

720Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:24

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak jednak się wystraszył. Wstał i skierował się do drzwi gabinetu, by wyjść.

721Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:28

Carmalita Auguste

Carmalita Auguste
//początek 10.07.2013
Carmalita musiała zanieść kilka dokumentów do podpisania swojej szefowej, głównie związanych z jej szkołą. Nie pomyślawszy w ogóle że ma pacjenta, no bo ogólnie by się o tym dowiedziała. W Old Whiskey, całe szczęście jest mało chorych ludzi. Zapukała, ale zaraz otworzyła drzwi i weszła. Wpatrując sie nadal w trzymany plik papierów.
- Pani doktor, potrzebuje kilka autografów pod kartami i tego.. - powiedziała po czym spojrzała, że jest pacjent w pokoju. Carmalita zamknęła za sobą drzwi i stała tak na ich drodzę. - Przepraszam. To ja tylko zostawię i pójdę. - powiedziała by tylko uzyskać zgodę na zostanie. No kurde, wyczuwało sie jakąś dziwną atmosferkę.

722Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:41

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Poczekaj.- ruszyła za chłopakiem w tym samym momencie w drzwiach stanęła Carma. Roberts zaraz dała jej znać by ta je zablokował i nie pozwoliła pacjentowi wyjść.
- Jasne zaraz ci to podpiszę.- odpowiedział i ruszyła jak gdyby nigdy nic w kierunku dziewczyny.

723Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:46

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Proszę pani, ale ja przyjdę innym razem - powiedział zawstydzony chłopak, który usiłował wyjść na korytarz.
No co jest, przetrzymywanie pacjenta wbrew jego woli?!

724Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:50

Carmalita Auguste

Carmalita Auguste
Carmalita przyjaźnie spojrzała na chłopaka. Uśmiechnęła się, po czym wycfagnęla długopis i podała wszystkie papiery Elisabeth.
- Jest tutaj karta tej staruszki spod 3 i moja aplikacja na studia. - powiedziała podekscytowana. Gdy Elisabeth pewnie stawiała autografy jak jakaś pop star Carma stwierdziła, że nie będzie milczyć.
- Cześć młody. - zagadnęła. - Chcesz może herbaty, albo soku? - spytała grzecznie. No co.. słodyczy mu proponować nie będzie/

725Przychodnia - Page 29 Empty Re: Przychodnia Wto 24 Mar 2015, 13:57

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Beth uważnie przeglądała papiery nim każdy podpisała. Nie chciała podpisać w końcu czegoś czego nie powinna chociaż Carma by jej chyba takiego numeru nie wycięła. Nawiasem mówiąc dziś była w dużo lepszej formie niż ostatnio. Czyżby przebolała Florka.
Zerknęła jak chłopak zareaguje na propozycję soku.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 29 z 44]

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach