Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 24]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 15 Maj 2015, 12:13

Pan Smith

Pan Smith
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.






JEDNORĘKI BANDYTA  


  1. Grę na Jednorękich bandytach można przeprowadzić w dwóch lokacjach w Old Whiskey – Chaco Taco i Kasynie.
  2. Żeby rozpocząć grę, należy napisać posta zaczynającego w jednej z powyższych lokacji oraz określić jaką stawkę pieniężną wprowadza gracz przez losowaniem. Jedna stawka = jedno losowanie.
  3. Minimalna stawka – 1$, maksymalna – 100$ (na jedno losowanie).
  4. Po określeniu stawki, gracz wykonuje potrójny rzut kostką w temacie RZUT KOŚĆMI, ustawiając opcję „Jednoręki bandyta”. Po prawidłowo wykonanym rzuci, powinny się pokazać trzy grafiki przedstawiające obrazki charakterystyczne dla Slot Machines
  5. Żeby wygrać, musisz wylosować trzy identyczne obrazki. Każda grafika ma przypisany swój mnożnik, to znaczy, są one odpowiednio punktowane, co jest opisane w tabelce poniżej. Gdy wylosujemy już 3 identyczne obrazki, mnożymy swoją postawioną stawkę przez określony mnożnik – to daje naszą wygraną. Uwaga, liczą się tylko te pieniądze postawione bezpośrednio przed wygranym losowaniem.
  6. Np. Jeśli wylosujemy potrójny symbol „7”, stawiając wcześniej 100$ - wygrywany 700$.
  7. Wszystkie wygrane oraz straty wpisujemy w RACHUNKACH.   


SymbolWartość 
Czereśnie*2
Cytryna*3
Banan*4
$*5
BAR*6
7*7
Dzwon*8
Serca*9
Koniczyna*10






Na szczęście dla Cath, Smith był na tyle wkurwiony, żeby nie reagować na to, że powiedziała o jego córkach "gówniarze". Co jak co, ale tylko on ma prawo tak gadać. 
W telewizji pokazali jak Gabrielle wyskakuje z bronią na jego dzieci.
- O kurwa, ale ta to pierwsza dostanie - odgrażał się.
- Gdzie ich wiozą? Ja pierdolę, nie wiem czy mam drobne - spojrzał do portfela, szukając kasy na kaucję.


226Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:22

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Jon wytrzeszczył oczy na indianina
- eeee.... 1200..!

227Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:23

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
- 1500! - nie wiedział czemu to robi

228Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:23

Liluye

Liluye
- Czy ty masz za dużo pieniędzy ostatnio? - spojrzała zdziwiona na Howiego.

229Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:24

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Uniósł brew. Kolesiowi zalezało....
- 1555! - zaśmiał się

230Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:25

Catherine Hernández

Catherine Hernández
- 2000 - wyrwała się nagle Catherine

231Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:25

Jonathan Harper

Jonathan Harper
No to Jon chyba jednak pas. Ale zadowolony był, że tak podbił stawkę. Puścił oko do Emily i wrócił do Loli.
- O czym my tu rozmawialiśmy?

232Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:26

Mistrz Gry

Mistrz Gry
KONIEC LICYTACJI
Randkę z szeryfem McConnorem wygrywa Catherine Hernandez!
Teraz na scenę zaproszono Emily McConnor, licytację zaczynamy od 10$.
Koniec licytacji o 19.45.

233Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:27

Rita Bishop

Rita Bishop
Spojrzała na faceta jak na idiotę.
- Ty chyba nowy tu jesteś, co? - spytała z politowaniem. Obejrzała się za siebie, słysząc o kolejnej licytacji. Wywróciła oczami i zacisnęła usta. Boże! Dlaczego o nią nikt się tak nie bił, co? No, w sumie bardziej, niż o innych tutaj, no ale heloł. Ona była piękna i młoda, a nie stara i brzydka. Oczywiście ta cholerna lafirynda musiała jeszcze podsycać tę głupotę.
- Jestem kelnerką. W Elmirze. Całe szczęście, że stary pryk nie wygrał, Jezusku, chyba bym się porzygała jakbym miała z nim spędzić czas pod godzinach. Zresztą dupek obciął mi pensję do minimum, więc kurde, ta cała kasa powinna pójść do mojej, kurwa, pustej kieszeni - zaczęła jęczeć, na końcu brzmiąc jakby miała się popłakać.

234Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:28

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- 150$
Zawołał z pełną buzią.

235Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:28

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
Szeryf nie wiedział co się dzieje
- Co? Idę na randkę? - Aż się podrapał po głowie.

Ale słysząc, że jego córka idzie pod młotek... o nie, nie da jej wylicytować jakiemuś fagasowi!
- 1000$

236Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:30

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
- 2000 dolców. - machnął Howahkan ręką i zaśmiał się do Liluye. - Przecież to na dobry cel. Na co innego mi ten hajs.

237Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:31

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- O cholera... - zaśmiał się - 2005! - zawołał. 
- Zaobaczymy jak bardzo szeryfowi zależy. - wyszeptał do Loli. Bawił się lepiej niż się tego spodziewał.

238Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:31

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- 5000$!!! - zawołał machając kapeluszem.

239Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:32

Liluye

Liluye
- No, niby tak.. Ale myślałam, że raczej masz na co wydawać - zastanowiła się - Jak ci się podobał mural? - w końcu go widział.. chyba. Jak przechodził koło domu czy co.

240Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:33

Vincent Vega

Vincent Vega
/19.10.2013, wieczór/

Vincent siedział sobie w kąciku i popijał piwko. Szczena mu opadła, jak licytowano szeryfa. No, nic tylko pogratulować. Potem wyszła jego córka. Ojeju. No kurcze, trochę smutno, żeby ją ojciec wygrał na randkę, ej.
- 5100! - odezwał się nieśmiało, szykując mentalnie na gniew szefa.

241Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:34

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Pokręcił głową. Szczytny cel, a ludzie za bogaci. Nie mogli ot tak wpłacać? Jools tego nie potrafił pojąć.
Mężczyzna wytarł i palce, i buźkę, chwilowo nie zwracając uwagę na to złudzenie, tą dobroć, która wcześniej nie miała miejsca.

242Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:34

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola chichotała.
-Wydam swoje wszystkie pieniądze!-zapowiedziała.
A potem na licytacji szeryfa chyba się za mocno zagapiła w wyeksponowane cycki Rity albo w sam fakt, że szeryf bierze w tym udział (który był chyba równie zaszokowany jak ona), bo nie zdążyła nawet podbić. A potem ktoś wylicytował też przystojnego pana barmana z Santa Barbary i Lola miała minę jak zbity pies, który siedzi pod rynną.
-Ale... ale...-powiedziała, zrozpaczona.

243Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:34

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- VINCENT, ZWALNIAM CIĘ!

244Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:36

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Jon wybuchł Smiechem. Nie sądził, że się będzie tak dobrze bawić.
- Vincent! Potrzebuję ogrodnika! Chętny?

245Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:38

Vincent Vega

Vincent Vega
Skulił się za szklanką z piwem. No, on wiedział, że tak będzie.
- Jonathan, do ogrodu to ja się za Chiny nie nadaję - odparł koledze i spojrzał na scenę.
No jakoś nikt nie przebijał, ehehe.

246Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:38

Kenny Liu

Kenny Liu
- Ja też mam taką nadzieję - uśmiechnał się do Racheli.
- Masz jakiś pomysł na naszą randkę, czy jeszcze chcesz poczekać i dokupić kogoś do trójkąta? - zażartował.

247Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:39

Rita Bishop

Rita Bishop
Spojrzała na faceta jak na idiotę.
- Ty chyba nowy tu jesteś, co? - spytała z politowaniem. Obejrzała się za siebie, słysząc o kolejnej licytacji. Wywróciła oczami i zacisnęła usta. Boże! Dlaczego o nią nikt się tak nie bił, co? No, w sumie bardziej, niż o innych tutaj, no ale heloł. Ona była piękna i młoda, a nie stara i brzydka. Oczywiście ta cholerna lafirynda musiała jeszcze podsycać tę głupotę.
- Jestem kelnerką. W Elmirze. Całe szczęście, że stary pryk nie wygrał, Jezusku, chyba bym się porzygała jakbym miała z nim spędzić czas pod godzinach. Zresztą dupek obciął mi pensję do minimum, więc kurde, ta cała kasa powinna pójść do mojej, kurwa, pustej kieszeni - zaczęła jęczeć, na końcu brzmiąc jakby miała się popłakać.

248Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:39

Roy Harper

Roy Harper
- Tak. Jestem tu od niedawna. - westchną Roy i wypił kolejnego szota.
- Nie sądzisz, że lepiej będzie, jak to pieniądze trafią do dzieciaków? - spytał, gdy dziewczyna zaczęła się użalać.

249Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:40

Emily McConnor

Emily McConnor
- Tato... no proszę cię... - poprosiła zawstydzona gorącym zapałem swojego tatusia i uśmiechnęła się trochę przepraszająco do Vincenta, wzruszając lekko ramionami.

250Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 10 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 19:44

Rachela Hernández

Rachela Hernández
Oparła łokieć na stoliku i dłoń wsunęła pod brodę, nie spuszczając oka ze swej randki. Ładnie się złożyło, że to Liu ją wykupił. Słysząc jego pytanie, zerknęła kątem oka na towarzystwo i zaśmiała się.
- Jakieś preferencje?
Zapytała z rozbawieniem, nawiązując do trójkąta.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach