Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przyczepa Liluye

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 14 z 22]

1Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Przyczepa Liluye Sro 06 Sie 2014, 15:37

Liluye

Liluye
First topic message reminder :

Stojąca na betonowych bloczkach przyczepa może nie wydawać się idealnym miejscem do życia, jednak dobrze urządzona okazuje się całkiem wygodna. Ma wymiary 9x3 metry i jest wyposażona w kuchnię z aneksem jadalnym i salonikiem, łazienkę oraz dwie sypialnie. Przyczepa ma ogrzewanie gazowe oraz gazowy podgrzewacz wody i jest podłączona do szamba.



Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Czw 14 Sie 2014, 14:43, w całości zmieniany 1 raz


326Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 11:20

Naiche

Naiche
< - wieczór, 01.03.2013

Naiche przyjechał na osiedle przyczep na swojej starej desce. Zjechał z asfaltu, zeskoczył na ziemię i wciął longboarda pod pachę. Miał spuszczoną głowę i nie rozglądał się za bardzo - automatycznie szedł do domu Liluye.
- Hej - rzucił, stają przed schodkami - dobrze cię widzieć.

327Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 11:24

Liluye

Liluye
Obserwowała go od kiedy tylko pojawił się między przyczepami. Nie było ciężko go zauważyć.
- Hej. - podniosła się ze schodków i ścisnęła kluczyk w ręce. Przez chwilę zastanowiła się czy nie mogą posiedzieć tu, na zewnątrz, ale.. nie bardzo. Otwarła drzwi i puścila Naiche przodem.
Włosy miała zwiazane w gruby warkocz, a sobie jakieś nie rzucajace się w oczy ubranie, jak zwykle. Widać było jednak, że sporo schudła, spodnie były na nią za duże, koszulki też, ale to mniej widać. Gdy się stresowala - nie jadła. A ostatnio miała dużo stresu. Zresztą pewnie on też.
Gdy weszli do środka Lil od razu otworzyła okna, w pomiesczeniu czuć było kurz i zaduch, świadczący o tym, że przez ten miesiąc nikt tu nie wchodził.

328Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 11:52

Naiche

Naiche
- źle wyglądasz.
Naiche jak zwykle wykazał się elokwencją, ale przecież nie będzie kłamać. Lilu wyglądała kiepsko, ale kto by był wesoły i zdrowy po miesiącu w wariatkowie?
postanowił już nic więcej nie mówić.

329Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 11:54

Liluye

Liluye
Wzruszyła ramionami poszła do szafek w kuchni.
- Chcesz herbaty? Nic innego tu nie ma. - spojrzała na Naiche.
W sumie, nawet nie wiedziała o czym rozmawiać. Jak rozmawiać. Ale miała wrażenie, że jakoś powinna. Sama nie wiedziała dlaczego. Po prostu kiedy ostatni raz się widzieli Nacze też nie byl w najlepszym stanie.

330Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:20

Naiche

Naiche
- Nie, dzięki. - odparł cicho i przysiadł na skurzonej kanapie. Kichnął kilka razy.
- Jak się czujesz?

331Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:23

Liluye

Liluye
- Masz uczulenie na kurz? - wstawiła sobie wodę w międzyczasie i właśnie zalewała herbatę. Potem z kubkiem przeszła do Naiche i usiadła obok niego.
- Jak widać. Nie chcialam tu przychodzić, ale.. - wzruszyła ramionami.
- Raczej mnie interesuje co z tobą.. bo jak się ostatnio widzieliśmy to nie było najlepiej. - rozejrzała się po pokoju, a potem popatrzyła na chłopaka.

332Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:37

Naiche

Naiche
Podrapał się w nos.
- Troszkę. Ale to chyba każdy źle reaguje na kurz...
Spojrzał po Liluye.
- No, ale ja nie byłem w psychiatryku. Jeszcze. Ale chyba sam niedługo się tam zgłoszę.

333Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:40

Liluye

Liluye
Miała nadzieję, że po otworzeniu okienka trochę się wywietrzy, ale chyba muszą jeszcze poczekać.
- No nie.. - westchnęła i popatrzyla naparującą herbatę.
- Co się dzieje? - zmarszczyła brwi, patrząc na Indianina.

334Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:47

Naiche

Naiche
Wzruszył ramionami.
- Przecież wiesz. - Potem jednak pokręcił głowa i dodał - No, Skittlesa wsadzili do więzienia, ale wyszedł niedawno i się pomieszało.
Żeby wyciągnąć coś więcej: mnożnik na charyzmę, próg 30.

335Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:52

Liluye

Liluye
47

- Wiem, ale to nie tylko to. Przynajmniej wydaje mi się, że nie tylko. - popatrzyła na niego i napiła się, parząc sobie jezyk. Prychnęla, odstawiła kubek i skrzywiła się.
Potem ściągnęła buty i usiadła po turecku na kanapie, opierając się wygodniej i na razie zostawiając w spokoju gorącą herbatę.
- Do więzienia..? Za co? - niby wiedziała, co robił, ale przeciez do więzienia idzie się za różne rzeczy. - Co się pomieszało?

336Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:55

Naiche

Naiche
- No a za co mógł pójść? - Wszyscy w Old Whiskey wiedzieli czym się Skittles zajmuje, ale udawali, ze są tacy święci i nie maja pojęcia. - Za prochy.
Sam prychnął. Prawie się an tej kanapie położył, wyciągając przed siebie nogi.
- No z nim. Mieszka u mnie. I z Lolą.

337Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 13:03

Liluye

Liluye
- No za różne rzeczy można, to pytam. - wzruszyła lekko ramionami.
Popatrzyła jak sie rozkłada i sama też oparła się wygodniej.
- Mieszka u Ciebie? Po co? - zmarszczyła brwi, zdziwiona. Nie wiedziała co się stało ze stacją, nikt jej nie powiedział.
- Z Lolą co? - dopytała, bo mówił półsłówkami.

338Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 13:49

Naiche

Naiche
Żeby wyciągnąć z Naiche coś o Loli: mnożnik na charyzmę, próg 35.

339Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 13:54

Liluye

Liluye
42

- No? Co z tym wszystkim? - dopytała dalej o Skittlesa i Lolę.

340Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:32

Naiche

Naiche
- Zamieszkał, bo mu stację sfajczyli...
Chwile się wahał,a le wreszcie wydukał, ledwo słyszalnie.
- Lola się przylizała ze Skittlesem.

341Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:36

Liluye

Liluye
- Co? Spalili mu stację?! - tyle rewelacji na raz, aż w końcu przestanie ogarniać. A w psychiatryku nikt jej nie chciał nic mówić, nawet jak ją odwiedzali! Tyle ją omineło..
- Jezu.. - zaraz zapomniała o Skittlesowej stacji. - No ładnie.. - zmarszczyła nos, nie do końca wiedząc co zrobić. Bo to była trochę dziwna sytuacja. Przez myśl jej przeszło, że sama sobie nie wyobraża zrobić coś takiego Loco. Jeszcze.. ze Skittlesem?!
- Rozmawiałeś z nią? - niedoszła dziewczyna robi za domowego psychologa niedoszłego chłopaka. Świetnie.

342Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:43

Naiche

Naiche
- Nie, jeszcze nie - odparł - dopiero co się przyznała, musiałem to przemyśleć.
Wbił wzrok w ścianę przed siebie i ani drgnął.
- A nie jestem pewien czy nie było czegoś więcej.

343Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:47

Liluye

Liluye
- Ale.. powiedziała ci, napisała..? Jak? - pochyliła się po herbatę i napiła.
- I co ze Skittlesem? Z nim też nie gadałeś jeszcze? - dopytała. Przecież.. skoro on mieszkał u niego.. Uhg. Weird.
- Nie jesteś pewien? Znaczy.. sugerowała, że było? - zagryzła wargę. Nie wiedziała czy jest bardziej zła na Lolę, Skittlesa.. czy źle jej z powodu Naiche.. Wszystko na raz chyba.
- Żebym miala tu Moirę to by im dupy poodgryzała. - westchneła.

344Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:51

Naiche

Naiche
- Powiedział mi to wprost, że go całowała. - mruknął - No, nie sugerowała nic więcej, ale Skittles zachowywał sie tak jakby... a zresztą. Skakali soie do gardeł i Lola chyba sikała ze strachu, że Skittles cos powie.
Pokręcił głowa.
- Nie gadałem z nim, bo spałem w samochodzie.

345Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:55

Liluye

Liluye
- Ja pie.. - reszta słowa utonęła, bo Lil schowała twarz w dloniach i potarła oczy. - No ładnie. To masz dwie osoby, z którymi musisz pogadać. - spojrzała na niego.
- Zresztą wiesz, to twój dom, mogłeś jego wywalić, a nie spać w samochodzie. - westchnęła. Ale sama chyba też by nie wróciła do wlasnego domu w takiej sytuacji.
- W sumie.. jak chcesz, to możesz zostać tutaj...? - zaproponowała po chwili, dosć niepewnie. - Wiesz, tylko w mojej sypialni.. um.. - odchrząknęła. - Może być trochę syfu.. i pluszaki.. no chyba, że lubisz spać z pluszakami? - zerknęła na niego. - ale jest druga sypialnia. Tylko musisz obiecać, że nie będziesz się przebierał w moją bieliznę. - uśmiechnęła się na próbę, chcąc trochę polepszyć jego humor.

346Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:06

Naiche

Naiche
Uśmiechnął się lekko słysząc o przebierankach, lecz chwile potem wrócił mu na twarz grymas niezadowolenia.
- Dzięki, poradzę sobie. Dziś już będę spał u siebie. ze swoimi pluszakami.
Pochylił się i schował twarz w dłoniach, oddychając ciężko.
- Czuje się, jakby ktoś mnie wychujał.

347Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:10

Liluye

Liluye
Ma pluszaki w sypialni? Nie wiedziała. Uśmiechneła się, ale zaraz mina jej zrzedła. Widać było, że czuje się okropnie. Chyba na tę chwilę gorzej niż ona.
Westchnęła ciężko, objęła go za ramię i przytuliła.
- No bo tak było, nie? - mruknęła. - I to nawet dwie osoby. - odruchowo pewnie gładziła go po ramieniu.
- Nie myślałam, że.. tak to będzie wyglądać. - skrzywiła się. - Lola raczej była wściekła, że ośmieliłam się wkurzyć ciebie, nie myślałam, że jest w stanie coś takiego zrobić. - fuknęła.

348Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:46

Naiche

Naiche
Nie odtrącił Lilu, ale sam jej nie przytulił. Trwał w bezruchu.
- ale ja ja chyba naprawdę kocham. - wychlipał, pocierając nos wierzchem dłoni.

349Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:51

Liluye

Liluye
Nie miał jej przytulać, miał tak siedzieć w ciszy i spokoju! No, może nie w ciszy bo miał z nią rozmawiać, ale wyglądał jakby się miał popłakać.. a nie, już się popłakał. I wolała go przytulić.
- No to musisz z nią porozmawiać i to wyjaśnić no, ale.. no nie wiem.. to jak.. - westchnęła. - no jak zdrada, nie? Znaczy.. dla mnie, jakby mi ktoś coś takiego zrobił, no to..

350Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:54

Naiche

Naiche
- Da-ah! - Odparł, spoglądając na Lilu - To jasne, że zdradza.
Innej opcji nie przyjmował. Może inni mieli jakiejś spaczone morale, ze buziaki to nic takiego, ale Naiche był pewien, ze zachowanie Loli podpisać można było ZDRADA NARZECZONEGO.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 14 z 22]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach