Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przyczepa Liluye

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 14 z 22]

1Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Przyczepa Liluye Sro 06 Sie 2014, 15:37

Liluye

Liluye
First topic message reminder :

Stojąca na betonowych bloczkach przyczepa może nie wydawać się idealnym miejscem do życia, jednak dobrze urządzona okazuje się całkiem wygodna. Ma wymiary 9x3 metry i jest wyposażona w kuchnię z aneksem jadalnym i salonikiem, łazienkę oraz dwie sypialnie. Przyczepa ma ogrzewanie gazowe oraz gazowy podgrzewacz wody i jest podłączona do szamba.



Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Czw 14 Sie 2014, 14:43, w całości zmieniany 1 raz


331Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:23

Liluye

Liluye
- Masz uczulenie na kurz? - wstawiła sobie wodę w międzyczasie i właśnie zalewała herbatę. Potem z kubkiem przeszła do Naiche i usiadła obok niego.
- Jak widać. Nie chcialam tu przychodzić, ale.. - wzruszyła ramionami.
- Raczej mnie interesuje co z tobą.. bo jak się ostatnio widzieliśmy to nie było najlepiej. - rozejrzała się po pokoju, a potem popatrzyła na chłopaka.

332Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:37

Naiche

Naiche
Podrapał się w nos.
- Troszkę. Ale to chyba każdy źle reaguje na kurz...
Spojrzał po Liluye.
- No, ale ja nie byłem w psychiatryku. Jeszcze. Ale chyba sam niedługo się tam zgłoszę.

333Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:40

Liluye

Liluye
Miała nadzieję, że po otworzeniu okienka trochę się wywietrzy, ale chyba muszą jeszcze poczekać.
- No nie.. - westchnęła i popatrzyla naparującą herbatę.
- Co się dzieje? - zmarszczyła brwi, patrząc na Indianina.

334Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:47

Naiche

Naiche
Wzruszył ramionami.
- Przecież wiesz. - Potem jednak pokręcił głowa i dodał - No, Skittlesa wsadzili do więzienia, ale wyszedł niedawno i się pomieszało.
Żeby wyciągnąć coś więcej: mnożnik na charyzmę, próg 30.

335Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:52

Liluye

Liluye
47

- Wiem, ale to nie tylko to. Przynajmniej wydaje mi się, że nie tylko. - popatrzyła na niego i napiła się, parząc sobie jezyk. Prychnęla, odstawiła kubek i skrzywiła się.
Potem ściągnęła buty i usiadła po turecku na kanapie, opierając się wygodniej i na razie zostawiając w spokoju gorącą herbatę.
- Do więzienia..? Za co? - niby wiedziała, co robił, ale przeciez do więzienia idzie się za różne rzeczy. - Co się pomieszało?

336Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 12:55

Naiche

Naiche
- No a za co mógł pójść? - Wszyscy w Old Whiskey wiedzieli czym się Skittles zajmuje, ale udawali, ze są tacy święci i nie maja pojęcia. - Za prochy.
Sam prychnął. Prawie się an tej kanapie położył, wyciągając przed siebie nogi.
- No z nim. Mieszka u mnie. I z Lolą.

337Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 13:03

Liluye

Liluye
- No za różne rzeczy można, to pytam. - wzruszyła lekko ramionami.
Popatrzyła jak sie rozkłada i sama też oparła się wygodniej.
- Mieszka u Ciebie? Po co? - zmarszczyła brwi, zdziwiona. Nie wiedziała co się stało ze stacją, nikt jej nie powiedział.
- Z Lolą co? - dopytała, bo mówił półsłówkami.

338Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 13:49

Naiche

Naiche
Żeby wyciągnąć z Naiche coś o Loli: mnożnik na charyzmę, próg 35.

339Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 13:54

Liluye

Liluye
42

- No? Co z tym wszystkim? - dopytała dalej o Skittlesa i Lolę.

340Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:32

Naiche

Naiche
- Zamieszkał, bo mu stację sfajczyli...
Chwile się wahał,a le wreszcie wydukał, ledwo słyszalnie.
- Lola się przylizała ze Skittlesem.

341Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:36

Liluye

Liluye
- Co? Spalili mu stację?! - tyle rewelacji na raz, aż w końcu przestanie ogarniać. A w psychiatryku nikt jej nie chciał nic mówić, nawet jak ją odwiedzali! Tyle ją omineło..
- Jezu.. - zaraz zapomniała o Skittlesowej stacji. - No ładnie.. - zmarszczyła nos, nie do końca wiedząc co zrobić. Bo to była trochę dziwna sytuacja. Przez myśl jej przeszło, że sama sobie nie wyobraża zrobić coś takiego Loco. Jeszcze.. ze Skittlesem?!
- Rozmawiałeś z nią? - niedoszła dziewczyna robi za domowego psychologa niedoszłego chłopaka. Świetnie.

342Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:43

Naiche

Naiche
- Nie, jeszcze nie - odparł - dopiero co się przyznała, musiałem to przemyśleć.
Wbił wzrok w ścianę przed siebie i ani drgnął.
- A nie jestem pewien czy nie było czegoś więcej.

343Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:47

Liluye

Liluye
- Ale.. powiedziała ci, napisała..? Jak? - pochyliła się po herbatę i napiła.
- I co ze Skittlesem? Z nim też nie gadałeś jeszcze? - dopytała. Przecież.. skoro on mieszkał u niego.. Uhg. Weird.
- Nie jesteś pewien? Znaczy.. sugerowała, że było? - zagryzła wargę. Nie wiedziała czy jest bardziej zła na Lolę, Skittlesa.. czy źle jej z powodu Naiche.. Wszystko na raz chyba.
- Żebym miala tu Moirę to by im dupy poodgryzała. - westchneła.

344Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:51

Naiche

Naiche
- Powiedział mi to wprost, że go całowała. - mruknął - No, nie sugerowała nic więcej, ale Skittles zachowywał sie tak jakby... a zresztą. Skakali soie do gardeł i Lola chyba sikała ze strachu, że Skittles cos powie.
Pokręcił głowa.
- Nie gadałem z nim, bo spałem w samochodzie.

345Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 14:55

Liluye

Liluye
- Ja pie.. - reszta słowa utonęła, bo Lil schowała twarz w dloniach i potarła oczy. - No ładnie. To masz dwie osoby, z którymi musisz pogadać. - spojrzała na niego.
- Zresztą wiesz, to twój dom, mogłeś jego wywalić, a nie spać w samochodzie. - westchnęła. Ale sama chyba też by nie wróciła do wlasnego domu w takiej sytuacji.
- W sumie.. jak chcesz, to możesz zostać tutaj...? - zaproponowała po chwili, dosć niepewnie. - Wiesz, tylko w mojej sypialni.. um.. - odchrząknęła. - Może być trochę syfu.. i pluszaki.. no chyba, że lubisz spać z pluszakami? - zerknęła na niego. - ale jest druga sypialnia. Tylko musisz obiecać, że nie będziesz się przebierał w moją bieliznę. - uśmiechnęła się na próbę, chcąc trochę polepszyć jego humor.

346Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:06

Naiche

Naiche
Uśmiechnął się lekko słysząc o przebierankach, lecz chwile potem wrócił mu na twarz grymas niezadowolenia.
- Dzięki, poradzę sobie. Dziś już będę spał u siebie. ze swoimi pluszakami.
Pochylił się i schował twarz w dłoniach, oddychając ciężko.
- Czuje się, jakby ktoś mnie wychujał.

347Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:10

Liluye

Liluye
Ma pluszaki w sypialni? Nie wiedziała. Uśmiechneła się, ale zaraz mina jej zrzedła. Widać było, że czuje się okropnie. Chyba na tę chwilę gorzej niż ona.
Westchnęła ciężko, objęła go za ramię i przytuliła.
- No bo tak było, nie? - mruknęła. - I to nawet dwie osoby. - odruchowo pewnie gładziła go po ramieniu.
- Nie myślałam, że.. tak to będzie wyglądać. - skrzywiła się. - Lola raczej była wściekła, że ośmieliłam się wkurzyć ciebie, nie myślałam, że jest w stanie coś takiego zrobić. - fuknęła.

348Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:46

Naiche

Naiche
Nie odtrącił Lilu, ale sam jej nie przytulił. Trwał w bezruchu.
- ale ja ja chyba naprawdę kocham. - wychlipał, pocierając nos wierzchem dłoni.

349Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:51

Liluye

Liluye
Nie miał jej przytulać, miał tak siedzieć w ciszy i spokoju! No, może nie w ciszy bo miał z nią rozmawiać, ale wyglądał jakby się miał popłakać.. a nie, już się popłakał. I wolała go przytulić.
- No to musisz z nią porozmawiać i to wyjaśnić no, ale.. no nie wiem.. to jak.. - westchnęła. - no jak zdrada, nie? Znaczy.. dla mnie, jakby mi ktoś coś takiego zrobił, no to..

350Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:54

Naiche

Naiche
- Da-ah! - Odparł, spoglądając na Lilu - To jasne, że zdradza.
Innej opcji nie przyjmował. Może inni mieli jakiejś spaczone morale, ze buziaki to nic takiego, ale Naiche był pewien, ze zachowanie Loli podpisać można było ZDRADA NARZECZONEGO.

351Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 15:56

Liluye

Liluye
No tak, Lil nie wiedziała, że się mu Lola.. że się Naiche.. no, że koniec końców ktoś się komuś oświadczył.
- No to.. krucho. - stwierdzila po prostu i odruchowo poprawiła mu włosy. Miała wrażenie, ze są jeszcze bardziej niesforne niż były zawsze, zanim je ściał.
- Nie wiem w sumie co z tym by trzeba było zrobić. No bo co? Przeprosić się i spoko? To nie bardzo.. - zagryzła wargę.

352Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 21:28

Naiche

Naiche
Chłopak znowu schował twarz w dłoniach i westchnął. Trochę trwało nim znów zwrócił się do Liluye.
- Nie wiem...
Wstał. Poprawił spodnie, bluzę i skarpetki.
- Nie będę cię męczyć. Chyba muszę jeszcze pobyć sam - dodał - może... spotkamy się jutro co? Może do tego czasu poprawię sobie humor. 
Nie wiedział jednak czym - walić konia nie będzie, a i też zjadł całą czekoladę w domu.

353Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Czw 16 Paź 2014, 21:38

Liluye

Liluye
- Może być jutro. - sama też wstała.
- Wiesz, nie bardzo mam cokolwiek do roboty, a siedzenie samemu.. - prychnela. - nienajlepiej się ostatnio skończylo. - splotla ręce na piersi.
- Pisz maile.. nie mam telefonu. - westchnęla. - Musze sie rozejrzeć za jakimś.

354Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Pią 17 Paź 2014, 15:52

Naiche

Naiche
- To... przyjdę tu i zabiorę cię gdzieś, co? - Zaproponował. - O, na rampę. Przejde z rowerami.
Nie brał pod uwagę, ze Lilu może nie mieć ochoty jeździć na bmxie, ale nie miał lepszego pomysłu na rozrywkę. Przecież do kina jej nie weźmie.
- To... do jutra.
Podszedł do Liu, gdy ta wstała z kanapy, przytulił ją na pożegnanie i wyszedł.

/zt

355Przyczepa Liluye - Page 14 Empty Re: Przyczepa Liluye Pią 17 Paź 2014, 18:55

Liluye

Liluye
- Chętnie. - uśmiechnęła się na tę propozycję. Może i dobrze, ze nie bedzie siedzieć w domu, powinna coś robić. - Niech będą rowery.. - zgodziła się, choć wyobrażała sobie poobijane kolana i pozdzierane łokcie.
- Do jutra. - przytuliła go też i wyszła chwilę po nim. Nie chciała tu zostawać sama.

zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 14 z 22]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach