Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Autumn

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 22 z 34]

1Dom Autumn - Page 22 Empty Dom Autumn Pon 11 Sie 2014, 00:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać, a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.


526Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:01

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
- Sześć- mruknęła jeszcze, bo ruda małpa jej nie dala spać. potem pogrążyła sie we śnie. Pewnie spala z godzinkę. Otworzyła jedno oko, drugiego za bardzo nie mogła, bo bylo spuchnięte. Mocniej wtuliła się w Autumn nie chcąc jej budzić. Jednak musiała się napić. Delikatnie uwolnila się z objęć Autumn i wrócila ze szklanką wody i maścią. po napiciu się usiadła obok opierając się o ściane i zaczęła nakładać maść, która zdażyła już zejść.



Ostatnio zmieniony przez Foxxy McGyver dnia Pią 05 Cze 2015, 22:20, w całości zmieniany 1 raz

527Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Przebudziłą się dopiero gdy Foxx wróciła do pokoju i z cichym jękiem przekręciła się na plecy.
- Foxx? - zapytała w przestrzeń, nie otwierajac nawet oczu.
- Uciekłaś mi czy nie? - zastanowila się na głos i przeciagnęła.

528Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:07

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Uśmiechnęła się widząc budzącą się Autumn. Nic nie powiedziała tylko nachylila sie i ja pocalowala. Do góry nogami niczym w spidermanie.
- jestem obok używam maści - powiedziała wracając do poprzedniej pozycji i czynności. To był czysty masochizm i Fox zdążyła posmarować jednegi siniaka i juz miała obiekcje przed kolejnym.

529Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:10

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Przekręcila sie znow na bok, otwierajac oczy i obserwując Foxx.
- Cieszę się. Starucho - mruknęła, bo wciąż pamiętała tę małolatę którą ją Foxx poczęstowała godzinę temu!
- Pomóc ci z tym? - zaproponowała. Chwilę na nią patrzyła.
- Ile tur byłaś w wojsku?

530Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:18

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Westchnęła.
-leż. Dam sobie radę. -mruknela nakładając maść. Skrzywiła się, ale od razu dalej nakładala masc. Na staruche nie zareagowala.
- 3. A co śnilam ci sie w mundurze? - zazartowala.

531Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:21

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Trzy? To ile czasu? - przypomniałą sobie, że spała bez koszulku i oparla dłoń na nagim brzuchu.
- I czemu skończyłaś? Po tej śpiaczce?

532Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:27

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Westchnela gdy skończyła z maścią.
- w wojsku byłam de facto od 16. Ale kończyłam szkołę i kursy. I bylam 3 tury w Afganistanie. - zaczęła jej tłumaczyć- załamanie po śmierci brata bylo tak duże że wysłali mnie na urlop, a ja zrezygnowałam z tej pracy i wyjechalam do stanów. - dokonczyla swoją historię. Jednocześnie szukając czegoś w co może wytrzec nadmiar maści.

533Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:32

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Tam masz moją koszulkę - wskazałą palcem leżącą na ziemi koszulkę.
- TO dlugo. Bardzo. I kiedy skończyłaś? Ile czasu minęło? I czemu tak wcześnie w ogóle? - miała masę pytań.

534Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:43

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Wstała i podeszła do brudnej koszulki.
- odeszłam dwa lata temu. - powiedziała wycierajac paluchy. Po czym wrocilw do Autumn kładąc sie obok niej na plecach. - szybko? Ludzie wracają po pierwszej turze jeśli mają szczęście. Cztery lata za karabinem to i tak dużo. - uświadomiła ją. Gdyby nie śmierć brata nadal by jeździła na wojne. Pewnie by nie wróciła kiedyś.

535Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:44

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie, nie, chodziło mi o to, że tak szybko zaczęłaś. Dlaczego? - zaciekawilo ją to.

536Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 22:50

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Westchnela i przymknela oczy.
- ucieklam z bratem od rodzicow. Nie mieliśmy kasy, on pracował, a ja miałam sie uczyć, ale nie dawalismy rady. Więc poszlam do szkoły wojskowej. Mieszkalam w internacie, mialam jedzenie i nie daleko brata. Byłam najlepszym strzelcem, wiec dostawalam stypendium. - wyjaśniła. Trochę bolało ja to. - ale wtedy nazywalam sie Morgan Smith. Więc wiesz... nie opowiadaj tej historii nikomu.

537Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 23:00

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie martw się - przysunęła się do niej i pocałowała - Nikomu nie będę rozgadywać przecież. To nasze sprawy - no, głownie Foxxy, ale i tak. Tajemnice. W końcu się czegoś więcej o sobie dowiadują.. zupełnie nie z tej strony się zabrały za ten związek-nie związek.
- Co na to rodzice?

538Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 23:06

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan przytrzymala pocałunek, chyba naprawdę go potrzebowała. Spojrzała na Autumn i oparła głowę o jej ramię nadal leżąc na plecach z odslonietym brzuchem i na majtkach.
- musieli podpisać papiery o mojej szkole a potem już ich nie widziałam. Uciekali przed policja, przed wierzycielami z pod ciemnej gwiazdy. .. - powiedziała. Westchnela i owinęła kosmyk włosów Autumn wokół palca. - a jaka jest twoja historia?

539Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 23:12

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nieciekawa - przyznała - Matka z ojcem mieszkają niedaleko, dwaj bracia w Appaloosa.. Ojciec alkoholik.. - westchnęła zatrzymując się na chwilę - bił mnie i matke.. jak przeniosłam się tutaj.. wygrażał mi i w ogole.. Matka w sumie nie lepsza, ale.. - wzruszyla wolnym ramieniem.
- Nic ciekawego - przyznała - Dużo sińców i innych takich pamiętam z dzieciństwa..

540Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 23:16

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Skinęła głową po czym przytulila ją do boku. Bo kolejna koszulka byłaby do wymiany. Pocałowała w czoło dla otuchy.
- na pewno będziesz lepszym rodzicem niż nasi - skomentowała. A o to nie było trudno bo wystarczy , ze będzie.
- koniec tych smutasów . Bym się kawy napiła. - mruknela siadając.

541Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 23:18

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No to wstajemy - postanowiła i przeszły do kuchni - Ja sobie zrobię.. herbatę mrożoną. Zieloną - kawy nie mogła, zielonej nie lubiła ale ponoc zdrowa.
- A co do bycia rodzicem to nie wiem. Boję się, ale to juz wiesz.. Zobaczymy.

542Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 23:24

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan polazla za jakże energiczną Autumn. Nigdy się nie przyzwyczai do naglego wstawania. Gestem kazała jej usiąść i rozgoscila sie w kuchni. Jesień dostała herbatę zielona,, mrozona i z cytryną. Fox za to kawe.
- tego nikt nie wie - zauważyła. Ona byłaby okropna matką. - ale wiem że dasz radę. Najwyżej alex za 18 lat ci cos wygarnie - zazartowala.

543Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Pią 05 Cze 2015, 23:31

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Autumn trochę na energii straciła przez ciąże i miała grosze dni, ale ciężko jej się dziwić. Usiadła grzecznie i obserwowała angielkę panoszącą się jej po kuchni.
- Ale wiesz, że nie jestem kaleką, tak? - ta jak zawsze chciała wszystko za nią robić. To było w sumie urocze - mam wszystkie ręce i nogi, a nawet trochę dodatkowych - oparła dłoń o brzuch.
- No tak. Albo trochę wcześniej mi nagada - westchnęła przysuwając sobie szklankę.

544Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Sob 06 Cze 2015, 09:18

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Spojrzała na nią zdziwiona czekając az sie woda za gotuje.
- tak wiem. Trudno nie zauważyć- odpowiedziała z uśmiechem. Gdy miały co pić mogły dalej rozmawiać.
- jak wcześniej to dasz mu szlaban. - powiedziała zadowolona z pomysłu. - dobra koniec gdybania. Ciesz się że jestem, bo nie długo muszę wracać do domu. - dodała dolewajac mleka do kawy.
- małpko, kiedy przychodzisz do mnie ?

545Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Sob 06 Cze 2015, 20:41

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Ciesz się, że cię nie wywalilam stąd - zamieszała cukier w szklance z zimną herbatą z lodem.
- Małpko? - prychnęła - No nie wiem, nie wiem czy przyjdę. Poza tym, gdzie teraz mieszkasz? I jak?

546Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Sob 06 Cze 2015, 21:04

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Spojrzała lekko oburzona.
- czemu byś miała mnie wyrzucać? - zdziwiła się. Upiła kawy. Westchnela stawiając kubek.
- mieszkam w tym samym miejscu. Śpię w tym samym łóżku. Tylko ekspres do kawy mam nowy. - odpowiedziała. Przecież małżeństwo jej i Leszka to fake. Mogła sobir przeprowadzać koleżanki do domu.
- ale jutro ide do prawnika - uprzedzila.

547Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Sob 06 Cze 2015, 21:06

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Bo mnie wkurzylaś - przypomniała jej, jakby Foxxy czasem zapomniała!
- Nie mieszkacie razem? - zdziwiła się trochę.
- I po co znów do prawnika?

548Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Sob 06 Cze 2015, 21:10

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Ach wkurzyła, wkurzyła, ale wiedziała, ze się o nią martwi i troche to wykorzystala. Normlanie powinna się do niej wybrac jak wszystkie rany się zagoją, ale wtedy nie byłoby elementu współczucia.
- Ach, lubisz przecież jak ci ciśnienie podnoszę. - zażartowała po czym sie nachyliła nad stołem i pocałowała ją przepraszająco w kącik ust.
- Tak, mieszkamy razem,a le przecież nie jesteśmy prawdziwym małżeństwem. On nie jest zazdrosny i nie rozwiedzie się ze mną jak przyjdziesz do mnie na kawę. - wytłumaczyła jej.
- Ta sama sprawa. - odpowiedziała krótko.

549Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Sob 06 Cze 2015, 21:12

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Wiesz, my też nie jesteśmy małżeństwem, a jestem zazdrosna - stwierdziła. Westchnęła i napiła się, po pocałunku.
- No dobrze, wpadnę. Tylko kup jakieś soki, coś niegazowaego, bo unikam przy tym alienie.. Zdrowe odżywianie to katorga - mruknęła.

550Dom Autumn - Page 22 Empty Re: Dom Autumn Sob 06 Cze 2015, 21:16

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
- Tak tylko nas coś łączy, a mnie z Leszkiem kompletnie nic. - powiedziała.
- Myślisz, ze ich nie mam? - spytała retorycznie. Po czym wstała i objęła stojąc od tyłu Autumn.
- Idziemy pod prysznic małolato? - powiedziała jej do ucha. Cóz po tej kawie miała wiele energii, a przede wszystkim chciała sie pozbyć maści. była śliska i błyszcząca, vo irytowało Fox.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 22 z 34]

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach