Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 18 z 24]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 15 Maj 2015, 12:13

Pan Smith

Pan Smith
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.






JEDNORĘKI BANDYTA  


  1. Grę na Jednorękich bandytach można przeprowadzić w dwóch lokacjach w Old Whiskey – Chaco Taco i Kasynie.
  2. Żeby rozpocząć grę, należy napisać posta zaczynającego w jednej z powyższych lokacji oraz określić jaką stawkę pieniężną wprowadza gracz przez losowaniem. Jedna stawka = jedno losowanie.
  3. Minimalna stawka – 1$, maksymalna – 100$ (na jedno losowanie).
  4. Po określeniu stawki, gracz wykonuje potrójny rzut kostką w temacie RZUT KOŚĆMI, ustawiając opcję „Jednoręki bandyta”. Po prawidłowo wykonanym rzuci, powinny się pokazać trzy grafiki przedstawiające obrazki charakterystyczne dla Slot Machines
  5. Żeby wygrać, musisz wylosować trzy identyczne obrazki. Każda grafika ma przypisany swój mnożnik, to znaczy, są one odpowiednio punktowane, co jest opisane w tabelce poniżej. Gdy wylosujemy już 3 identyczne obrazki, mnożymy swoją postawioną stawkę przez określony mnożnik – to daje naszą wygraną. Uwaga, liczą się tylko te pieniądze postawione bezpośrednio przed wygranym losowaniem.
  6. Np. Jeśli wylosujemy potrójny symbol „7”, stawiając wcześniej 100$ - wygrywany 700$.
  7. Wszystkie wygrane oraz straty wpisujemy w RACHUNKACH.   


SymbolWartość 
Czereśnie*2
Cytryna*3
Banan*4
$*5
BAR*6
7*7
Dzwon*8
Serca*9
Koniczyna*10






Na szczęście dla Cath, Smith był na tyle wkurwiony, żeby nie reagować na to, że powiedziała o jego córkach "gówniarze". Co jak co, ale tylko on ma prawo tak gadać. 
W telewizji pokazali jak Gabrielle wyskakuje z bronią na jego dzieci.
- O kurwa, ale ta to pierwsza dostanie - odgrażał się.
- Gdzie ich wiozą? Ja pierdolę, nie wiem czy mam drobne - spojrzał do portfela, szukając kasy na kaucję.


426Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:03

Mistrz Gry

Mistrz Gry
KONIEC LICYTACJI!
Randke wygrał Cath!
Licytujemy Vincent!
Zaczynamy od 10$ i licytujemy do godziny 22:10(czasu realnego).

427Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:04

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Masz coś do bezdomnych? - Spojrzała na męża, wyraźnie zła - Uważaj, bo staniesz się jednym z nich - Pogroziła i nie podniosła ręki już, zdając sobie sprawy kogo chciała kupić. A nie chciała!

428Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:05

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
Posłał jej uśmiech i dał palec małej Sue, na którym zacisnęła swoją małą rączkę.
- DLa mnie bomba. - odpowiedział. Powędrował wzrokiem za wychodzącą Liluye. Ogarnął też dalsze licytacje i zaśmiał się pod nosem. - Wybacz, ale jestem bardzo nieogarnięty, jeśli chodzi o sprawy miasteczka. Na co my tutaj zbieramy? Na przedszkole, tak?

429Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:05

Scott Walker

Scott Walker
Dżesika:

-No... Ja jakoś... Nie wiem. Ona mnie chyba nie lubi.-westchnął, przecierając dłonią twarz.-No nie wiem. Wiesz, mam wszystko gotowe. Tekst na podryw, kwiaty, nawet żem, kurwa, perfumy kupił droższe. No i co? Przychodzi Jimbo i wszystko chuj strzela!
-Coś ty się taki dowcipny zrobił? Boże, Parker, nie poznaję cię! Ej... to ty masz jakąś cizię na boku, czy nie?

Scott:

Uśmiechnął się, chyba nieco rozbawiony stanem Rity.
-Właściwie to pamiętam cię dokładnie taką.-podzielił się z nią tą nowinką, śmiejąc się.
Nachylił się nad nią, by jej przypomnieć: -Fight Club.
A chwilę potem JB ogłosił pomyłkę.
-O. Czyli jednak nie jesteśmy sobie przeznaczeni?-rozejrzał się, szukając owej Catherine.

Lola:

Widząc Vincenta na scenie, momentalnie zawołała:
-100!
Nie może w końcu skończyć dziś samotna!

430Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:06

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Zrobiła facepalma, gdy wygrała. Była załamana. Pocieszało ją to, że kasa szła na coś, z czego skorzysta jej syn.

431Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:08

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Zaśmiała się, uciekając gdzieś wzrokiem. Chyba Howahkan jej się naprawdę spodobał. A i mała Sue go polubiła.
- No, na przedszkole i... plan zabaw. Szczytny cel. Może kiedyś mała Sue skorzysta.

432Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:09

dr Salina Foxtail

dr Salina Foxtail
Zaśmiała się. Obawiała się, że taka opcja była bardzo prawdopodobna.
-Panie Reynolds...-zaczęła, nie mogąc się pozbyć nawyku zwracania się do niego w ten sposób. Nawet nie mrugnęła, mówiąc tak.-...damska torebka to nie czarna dziura.-stwierdziła z uśmiechem.-Poza tym, gdybym czasem zasłabła... sytuacja mogłaby wymagać poświęceń.-zauważyła, ciągle rozbawiona.
Patrzyła na niego kompletnie zauroczona i nawet nie miała pojęcia, czy odpowiednio się maskuje. Czy mrugała naturalnie? Czy odwracała od niego czasem wzrok? Miała nadzieję, że nie wgapiała się w niego jak w obrazek. Ale kompletnie nie miała kontroli!
-Z chęcią pojeżdżę z panem na wrotkach.-zadecydowała, gotowa zeskakiwać ze stołka na podłogę, na swoje niestabilne szpilki.

433Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:09

N. Cooper

N. Cooper
- Oj Gabi. Gabrysiu. Gabrielle - znowu ją ucałował w policzek.
- Co mam zrobić, byś wybaczyła mi może żydostwo? Kupić ci coś ładnego? Powiedz co i to masz!

434Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:10

Mistrz Gry

Mistrz Gry
KONIEC LICYTACJI!
Randke wygrała Lola!
Licytujemy Jessiego!
Zaczynamy od 10$ i licytujemy do godziny 22:20(czasu realnego).

435Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:12

William Parker

William Parker
- Bo sobie kurwa wybierasz taki czas, kiedy wiesz, że Jimbo idzie na zabawę - podsumował Parker. Boże, dobrze, że to nie on musi dawać rady i do niego nie chodzą tak często. - Może starasz się za bardzo?
Zmarszczył brwi.
- Kryzys wieku średniego przechodzę. Masz jeszcze piętnaście lat do tego stanu, mentalnie może dwadzieścia nawet - westchnął i się zaśmiał. - Jedno nocne przygody to nie jest trzymanie kogoś na boku - powiedział Daltonowi. Musiał z Brianem pogadać o tym, bo coś mu najmłodszy braciak ciepłą kluchą się zrobił.
Klepnął młodego, by wyszedł na środek.

436Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:13

Rita Bishop

Rita Bishop
- Och, tak? - zaśmiała się głupio. Nie wiedzieć czemu, wzięła to za komplement. Jej zamroczony alkoholem umysł średnio przetwarzał, a fakt, że facet powiedział, że ją pamięta... No, był miły! Dlaczego Skittles nie mógł jej mówić miłych rzeczy?!
- Aaaaaaaaaahaaa! - wydała z siebie okrzyk oświecenia. Niestety, na tym sie skończyło, bo o samym fight clubie też nie pamiętała za wiele. Tyle, że pobiła niunię Setha. Że dużo ludzi się biło i że miała mnóstwo trawy i całą wypaliła, a potem... Ach, a potem nagle znalazła się w aucie przy osiedlu przyczep.
- Och. Mnie chyba nikt nie jest przeznaczony - mruknęła pod nosem i wyzerowała drinka. - No, ale twoje zdrowie, spoko koleś jesteś.

437Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:14

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
I chyba o Howahkanie można było powiedzieć to samo, bo siedział i się uśmiechał, spoglądając na blondynkę.
- Na pewno skorzysta, skoro tutaj mieszkacie i planujecie zostać. No bo... planujecie? - nie wiedział jak rozmawiać z kobietami, więc tak nieudolnie chwycił się jakiegokolwiek tematu. Zakłopotanie ukrył, przenosząc wzrok na córkę Sally i bawiąc się z nią.

438Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:16

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Jools. Tyle wystarczy, serio - parsknął Reynolds, bo wystarczająco staro się czuł.
- To w sytuacji, która będzie tego wymagać, tak zrobię - zapewnił. - Wysypię wszystko, zazwyczaj wy, kobiety, tak robicie - uśmiechnął się do Saliny, przypominając sobie różnorakie komedie.
- Świetnie - klasnął, wyraźnie zadowolony. - Disco jest cudowne do tego, ale nie wiem czy dzisiaj jeszcze zdążymy się wybrać, choć kto wie... - wzruszył ramionami. Żadnych problemów nie miał, jak dobrze!

439Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:16

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Cooo? Tyrsenowiii??? Ale ja myślałam że się zabujałaś w Bakerze.... hahahaha moę i lepiej zostań przy Sue, bo Tyrsen to pojebany jest hehehehe. Idź! Uciekaj od Czupakabry! - napiła się piwa.

440Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:17

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- No. Zostanę. Tu mam rodzinę, prawda? 
Sama skupiła uwagę na małej Sue, która uradowana była tym, że tyle osób poświęca jej uwagę.
- Chcę tu też... złożyć podanie o pracę. Bo jestem pielęgniarką.

441Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:17

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Tom to jednak cierpliwy był. Siedział i niewzruszenie słuchał paplaniny małżonków. A Gabrielle patrzyła na męża w milczeniu, kombinujac co by tu mogła od Nate chcieć.
- Zabierz mnie na koncert Madonny!
Odpowiedziała w końcu, porzucając złość na męża. Aż oczy jej złagodniały!

442Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:19

Betty Jou

Betty Jou
- Eva, nie w Tyrsenie! Bakerze jestem zakochana.! To jemu powiem... zresztą, zrobię to teraz. Idę!
Podała dziewczynie piwo.
- życz mi powiedzenia!
I na swoich wysokich szpilach - wybiegła z baru by nieść wesołą nowinę.

/zt - przyczepa Bakera.

443Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:19

Vincent Vega

Vincent Vega
Trochę głupio się czuł na tej licytacji, a jeszcze głupiej, że szeryf McConnor spoglądał na niego surowym okiem. I przez to, że panowała cisza przez większość czasu. Jedyną osobą licytującą okazała się Lola i schodząc do niej zastanawiał się, czy zrobiła to z litości.
- Dzięki. Nie jestem taki popularny jak nasz szeryf... To przynajmniej zaoszczędziłaś, eheheh - rzucił, stając koło koleżanki.

444Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:19

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
Gdy usłyszał słowo pielęgniarka zaraz w głowie powstał mu obraż Sally w tym pielęgniarskim, słodkim wdzianku z tym czymś na głowie. Westchnął, ale zaraz potem zburaczył się. Dobrze, że miał ciemną karnację i nie było tak widać.
Opuścił głowę i odchrząknął.
- To... fajno. - wydusił z siebie. - W tym miasteczku przydają się ludzie w służbie zdrowia.

445Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:21

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
Patrick zadowolony zszedł ze sceny i ruszył do tej, która go wylicytowała.
- Siema dupo. - musiała być chyba podpita, skoro dała za niego aż tyle.
- Chcesz kolejkę? - wskazał na bar. Nie przejawiał póki co chęci dokonania na swojej oblubienicy mordu. No, to teraz się od niego nie odczepi!

446Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:21

Tom Johnson

Tom Johnson
Pił se piwo i słuchał ich. Bosze, Cooper... Tom nie wierzył własnym uszom.
- Kurwa, kolego, ale pantoflarz się z ciebie robi.
Klepnął Gabi w plery i wstał. Skierował się do wyjścia. Chyba uznał, że randka odbębniona. Ewentualnie na patrolu ją dokończą. W aucie, na tylnym siedzeniu hue hue.

zt

447Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:22

Scott Walker

Scott Walker
Dżesika:

Jesse miał duszę artysty! Romantyka! Niespełnionego do tego!
-Kurwa, ten to cały czas baluje! Kiedyś to mu, kurwa, wyjebie te jego niebieskie tabletki i będzie koniec ruchania!
I nagle w głowie Dżesiki zaświtała myśl. To był plan.
-Weź, ty ruchaj, a nie kryzysy masz. Też mądry jesteś.-popukał się w głowę i wyszedł na środek.
Pociągnął nosem i przetarł go wierzchem dłoni, siadając na stołku po cwaniacku. Kiwnął głową do pań i poruszył brwiami. Czekał. I,... się nie doczekał! Smutek!

Scott:

-Tak.-zgodził się, obserwując ją z rozbawieniem.
Stał tak, nie potrafiąc odnaleźć Catherine, bo jej nie znał, a ta się nie zgłaszała. Wzruszył więc ramionami i przysiadł obok Rity.
-Moja randka się nie zgłasza, więc...-uśmiechnął się.-Zdrowie!-powiedział, widząc, jak zeruje swojego drinka.

Lola:

Wstała, widząc, że Jonathan ją gdzieś zostawił, i podeszła do Vincenta.
-Co? Weź, wydałabym więcej!-szturchnęła go, oburzona, że tak mówi.-Ale myślałam, że, wiesz, ktoś jeszcze będzie chętny... ale...-rozejrzała się.-Chyba wszyscy już mają randki?-zgadnęła, biorąc go za ramię.=No, ale skoro jesteś dzisiaj moją randką...-zaczęła, wesoło.-...to co chcesz robić?

448Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:22

Emily McConnor

Emily McConnor
Emily zrobiło się przykro, że nastapiła taka cisza po ogłoszeniu licytacji Jessiego, więc uniosła kartkę i zawołała.
- 100$! - i wygrała.

KONIEC LICYTACJI!
Randke wygrała Emily!
Licytujemy Florencio!
Zaczynamy od 10$ i licytujemy do godziny 22:30(czasu realnego).

449Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:24

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Jon chciał jeszcze skomentować wybory życiowe Cath ale zbliżał się juz do niej Tyrsen więc koroner dał w długą i przytulił się do Loli.
- Hej. gratuluję. Jednak nie będziesz sama.

450Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 18 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:25

Florencio Constantino

Florencio Constantino
A gdy tylko Florencio został wywołany to wskoczył na scenę i zaczął prężyć muskuły, kręcić bioderkami i puszczać słodkie oczka do żony. Niestety nieopodal siedziała wdowa i chyba podłapała to oczko.
Ale żona zaczęła wymachiwać rękami.
- sto! Sto!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 18 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach