Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Pickles Street

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 9]

1Pickles Street - Page 9 Empty Pickles Street Pią 16 Maj 2014, 15:05

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Przecznica odchodząca od Hawton Avenue. Przy Pickles Street stoi jadłodajnia Elmir’s Dinner a dalej - kancelaria J. Santosa


201Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 08:00

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- A Consuela? Chce brać ślub?
Nie miała pojęcia, że panowie o tym zdecydowali za plecami jej siostry, że wszystko tak szybko się stało, aż Consuela nie miała kiedy decydować.
Gabriella patrzyła na Noaha już mniej groźnie niż przed chwilą. Martwiła się. Cholernie.

202Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 09:30

Noah Houser

Noah Houser
- Nie... nie miałem czasu jej zapytać. Jeszcze. - odpowiedział. Ziggy Stardust siedział sobie obok i lizał sobie jajka, co na pewno dodawało dramaturgi.
- Musiałem się poradzić prawnika no i... zorientować się ile to kosztuje, co trzeba zrobić. No ale przecież zapytam, to... oczywiste. Ale chyba muszę list wysłać, bo mnie chyba szybko znowu do niej nie wpuszczą.

203Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 10:06

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Gabrielle patrzyla na Noaha, bijac sie z myslami czy zasluguje on na współczucie. Był ojcem dziecka Consueli, ale... Miał do niego prawo, ale... Gabrielle nigdy za nim nie przepadala.
- A jeśli Consia nie zechce?
Pytanie za sto punktów.

204Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 10:15

Noah Houser

Noah Houser
- Eeeeee...
No właśnie. To było dobre pytanie. Noah jednak musiał się zastanowić, czy chce wciskać jakieś romantyczne kity w stylu "zgodzi się, bo nasza miłość pokona wszystkie przeciwności losu" czy "dam jej Ring Popa to od razu będzie moja"... nie, to brzmiało śmiesznie i żałośnie, i równie niepoważnie.
Dlatego trzeba było przyznać się, jakie argumenty mogą na Cosnuelę podziałać.
- To jej powiem, że może już tego dziecka nigdy nie zobaczy.

205Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 10:23

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- No, no! Ty tu mojej siostry nie strasz!
Gabrielle zrobila krok w stronę Noaha, marszczac gniewnie czoło. Nic a nic nie podobała się jej odpowiedź mężczyzny. Nie oczekiwała romantycznych kitow, ale te słowa też niechętnie przyjęła.
- Jeśli będzie trzeba to blagaj ją na kolanach. Bo sam dziecka nie zobaczysz.

206Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 10:26

Noah Houser

Noah Houser
Wyprostowała się. Pewnie w środku cały się trząsł ze strachu, bo Gabrielle była groźna ale... musiał się wziąć w garść i chociaż udawać, ze jest odważny.
- Nie straszę mówię jak jest. Myślisz, ze oni chętnie by zostawili jej dzieciaka? Smarkuli, która ćpała i siedzi w gangu? Przy pierwszej lepszej okazji zabiorą jej dziecko.
Zacisnął zęby.
- Lupita głupia nie jest. Ani jak, wiec mnie tez nie strasz.

207Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 10:32

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Oho odezwał się czysty jak łza tatuś.
Może i Gabrielle kpila ale musiała pomóc siostrze i Noahowi, wiec nie zamierzala go oszczędzać
- Lepiej powiedz mi co masz do zaoferowania. Urzędnicy nie beda ode mnie milsi.

208Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 10:34

Noah Houser

Noah Houser
Aż się wzdrygnął.
- Przynajmniej mam na to papiery. Chcesz mnie testować? Śmiało - rzucił, urażony jej uwagą. 
- Jak będę w papierach ojcem dziecka, to żadnemu urzędnikowi nic do tego - warknął. 
- Zresztą, co to, ja spod ogona sroce wypadłem? Mam oszczędności i rodzinę, zdrowe ręce i myślę.

209Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 10:50

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Założyła ręce na piersi i obserwowala Noaha z dziwnym usmiechem. Śmiała się? Pogardzala? Nie.
- Trzeba było tak od razu! Ale.. Ty mi siostry nie strasz, rozumiemy się? Znajdz normalna robote i.. - wycelowala palec w Noaha - Bez szczeniackich wybrykow - odetchnela gleboko. Nie mogła tego tak zostawić. Musiała kopnac prawnika w dupe, by się nie ociagal.
- Porozmawiam z Brightem jeszcze dziś.

210Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 11:12

Noah Houser

Noah Houser
Zmrużył oczy, Nawet jeśli na moment Gabrielle zmieniła nastawienie z "jesteś ćpunem i cię będą sprawdzać" na "dobra, dobra, ale nie daj się złapać" - to wcale mu nie ulżyło.
Uśmiechnął się bez przekonania i zasalutował jej do swojej czapki z daszkiem. 
- Żeby nie było, to mi na niej zależy - dodał szybko i przeszedł na drugą stronę ulicy.

/zt

211Pickles Street - Page 9 Empty Re: Pickles Street Sro 29 Lip 2015, 11:14

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Pokaz to!
Zawolala za Noahem i pobiegla do domu.

Zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach