Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Appaloosa Plains Avenue

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 12]

1Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Appaloosa Plains Avenue Pią 16 Maj 2014, 20:08

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Czteropasmowa ulica prowadzi przez prawie całe centrum. Budynki tutaj są zadbane, kamienice dopieszczone, a pośród mijanych lokali z pewnością zauważysz szyldy znanych marek. Dużo tu przecznic, więc i dużo przystanków na światłach. Za to nietrudno o złapanie taryfy, jeśli zmęczysz się chodzeniem. Jeśli się rozejrzysz, zobaczysz górujące nad miastem wieżowce, zarówno mieszkalne, jak i należące do firm.


76Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 13:26

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Złapał go za szmaty znowu, ale nieco delikatniej.
-Do rzeczy!-zaczął się niecierpliwić.

77Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 13:28

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- No... potrzebny mi... lekarstwo... inaczej nie zagram - wysapał, krzywiąc się.

78Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 13:44

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
-Jakie, kurwa, lekarstwo! Mów jaśniej i to raz-dwa, bo tracę cierpliwość!

79Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 13:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Xa...xanax. Potrzebny mi xanax! - Powiedział, zaciskając powieki tak mocno, że przed oczami zaczęły mu się pojawiać jasne palmy.
- Inaczej nie zagram!

80Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 14:25

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Puścił go i zmarszczył brwi.
-Skąd ja ci, kurwa, wezmę Xanax?
Już nie mówiąc o tym, że nie miał pojęcia co to jest.

81Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 14:43

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Matt zsunął się na ziemię. Oparł plecami o ścianę. Wziął kilka głębszych oddechów.
- Smithowa tym handluje... - wysapał -a mi skąpi, jebana suka!

82Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 14:48

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Aż się zapowietrzył, gdy ten skurczybyk tak brzydko nazwał jego boginię.
-Odszczekaj to!-warknął, ponownie łapiąc go za szmaty i przybijając mocno do ściany.-Jak chcesz coś od pani Smith, to się sam z nią dogaduj! Masz tam przyleźć i zagrać, i lepiej, by impreza była zajebista!

83Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 14:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na charyzmę, próg 35. Jak przekroczysz, to mężczyzna godzi się zagrać i nie wspomina już nic o xanaxie. 

84Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 14:52

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
31+20=51

-I to jest moje ostatnie słowo, stary. I lepiej korzystaj, pókim dobry.

85Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 14:57

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- T-tak, tak! Zagram! - powiedział, cały obolały.
Chyba już nie miał sił się dalej kłócić z Lionelem. 
- I.. prze-przepraszam... - wyszeptał. Chyba właśnie popuścił w spodnie.

86Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 18:24

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Skinął głową.
-Dobrze. Dobry wybór.-mruknął, uśmiechając się nagle przyjaźnie, by potem poklepać go raz jeszcze po policzku. W kumplowskim geście.
A potem się skrzywił. I przypomniał sobie, jak mu się zdarzały podobne rzeczy w podstawówce, gdy był na miejscu tego gościa. W akcie dobroci westchnął i poklepał go po ramieniu.
-Lepiej zmień spodnie, gościu.-poradził mu wspaniałomyślnie.
Odsunął się od niego i się rozejrzał po studio.
-Niezły sprzęt.-powiedział z niejakim podziwem i akceptacją.-Szkoda, by się zniszczył.-dopowiedział po chwili, jakby kolegę jeszcze naszły wątpliwości.
A potem pewnie wyszedł... ale czy z przeszkodami?...

/zt??

87Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 29 Mar 2015, 19:12

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Lionel miał szczęście. Nikt go nie zaczepiał, a sam Matt - nie zdzwonił na policję.
Ale czy wystąpi?
Tego Lionel dowie się dopiero jutro, gdy rozpocznie się impreza w Brzoskwince. 

88Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Sob 04 Kwi 2015, 23:55

Liluye

Liluye
/viva maria

Dojechaly z Evą na miejsce i zaczely rozgladac się za sklepem ze strojami kapielowymi.
- A juz myslałaś jaki bys ten strój chciala? - zapytała wchodzac do odpowiedniego sklepu i ogladajac sie na murzynke.

89Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:10

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
/początek

Znalazły jakiś sklepik i weszły do środka.
- No... nie. Znaczy jakiś w którym nie bede wyglądać jak jakaś matrona. - popatrzyła podejżliwie na bikini. Jak te kilka sznurków miałoby utrzymać jej cyc? Bez sensu.
- A ty jak myśłisz? W czym mnie widzisz?

90Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:25

Liluye

Liluye
- Bez niczego - odparła całkiem poważnie a potem roześmiała się.
- a tak serio toooo.. - rozejrzała się - może ten? - wskazała na jakiś wyglądający dość porządnie ale nie w babcinych kolorach.

91Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:30

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva gaiła się na Lilu jakby tej nagle urwało głowę. Oczywiście na jej ciemnej skórze nie było widać rumieńca, ale Eva doskonale go poczuła na policzkach.
Bezmyślnie wzięła kostium od indianki i w końcu oderwała od niej wzrok.
- Eeee, tak myślisz? No dobra, okej, spróbuję.
Poszła przymierzyć po czym odsunęła kotarkę.
- I jak? - zapytała nie patrząc Lilu w oczy - Chyba wolę coś dwuczęściowego.

92Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:41

Liluye

Liluye
- Przecież zartuje! - rzucila od razu, kiedy ta sie zarumienila. Rzucila głupim żartem a Eva od razu tak reaguje? W sumie dziwne jak na nią.
Gdy murzynka wylonila sie zza kotary Lil zagryła warge odruchowo, jak zawsze gdy sie nad czyms zastanawiala.
- Tak. Dwuczęściowy. Rozbieraj sie a ja ci znajde inny - stwierdzila i zaczela sie rozgladac. A potem znalazla dwuczesciowy, kremowy strój! W delikatne złote wzorki. O! Bedzie pasował do koloru skory Evy. Przyszła z nim o kabiny i wetkneła reke za kotare.
- Ten - zarządzila.

93Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:44

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva wyskoczyła z ciucha i cekała na kolejną decyzję. Wzięła drugi strój do ręki.
- Beżowy? - no ale posłusznie wskoczyła w majtasy i stanik.
Obkręciła się i oglądała w lutrze swoje umięśnione ramiona w kostiumie One były powode dla którego kobiece łaszki jej ni chuja nie pasowały. Odsunęła kotarkę.
- No i?

94Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:50

Liluye

Liluye
Popatrzyła na nią znów.
- Mi się podoba. Kolor ci pasuje - pokiwała głową. - A ty jak sie czujesz? - zmarszczyła brwi i podniosla wzrok na jej twarz. - Bo nie wyglądasz na zachwyconą - zauwazyla

95Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:56

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Nie wiem w sumie. Beżowy jest taki.... beżowy. - wielce odkrywcza uwaga.
- Jest jakiś taki cielęcy, no ale jak tobie się podoba...

96Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 00:57

Liluye

Liluye
- Masz ładny kolor skóry, pasują ci te złote akcenty - wyjaśniła i splotła ręce na piersi.
- A czemu mi ma się podobać? To ty masz się w tym dobrze czuć. Jaki chcesz kolor? - zapytała kobietę.

97Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 01:08

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- No to się chyba zdam na ciebie - wzruszyła ramionami - obejrzała się jeszcze raz w lustrze.
- A ty jaki masz?

98Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 01:10

Liluye

Liluye
- Eem.. Taki chyba granatowy? Z wzorami - zmarszczyla brwi chcac sobie przypomniec. - No, taki - doala zaraz, upewniajac sie w swoich rozmyślaniach.
- Takie tankini - wskazala reka odpowiedni kroj.

99Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 01:14

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva popatrzyła na siebie przekrzywiając głowę po czym potrząsnęła glową.
- Dobra, męska decyzja, biorę ten i tyle. Nie wybieram dziecka w przytułku, to tylko kostium.
Zrzuciła z siebie ciuch ale nie zasłoniła dokładnie kotarki.
Wyskoczyła z przymierzalni już ubrana i poszła do kasy.

100Appaloosa Plains Avenue - Page 4 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 01:20

Liluye

Liluye
Liluye poprawiła zasłonę, jak zobaczyła ze ta nie jest dobrze zasłonięta, bo kleszcze ktoś mógłby ja podglądać i co? Nikt nie chce być podglądanym.
Poszła za Eva.
- Jesteś pewna? Bo możemy szukać innego - zapewniła ja.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach