Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Biuro szeryfa i areszt

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 40]

1Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Biuro szeryfa i areszt Wto 09 Gru 2014, 10:35

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
First topic message reminder :

Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Biuroszeryfa
Parterowy budynek z czerwonej cegły mieści w sobie zarówno biuro szeryfa jak i areszt. Wchodząc z głównej ulicy przez podwójne drzwi, stajemy przed zaszkloną recepcją, w której na dyżurce zawsze można spotkać jednego z funkcjonariuszy. Przechodząc korytarzem dalej, trafiamy na dużą salę, zastawioną kilkoma biurkami. To w nim przebywają stróże prawa, gdy akurat nie znajdują się na patrolu, zajmując się papierkową robotą lub przygotowując do wyjścia w teren. Za nimi można zauważyć drzwi prowadzące do gabinetu szeryfa w którym oprócz pokaźnego biurka, głównym wyposażeniem jest długi stół, przy którym toczą się rozmowy odnośnie aktualnych spraw. Z głównego korytarza wejść można także do aresztu, gdzie kilka cel czeka na swych gości.




Zmrużyłem oczy, że kurwa co, czy ja dobrze słyszałem, a może jakieś badania okresowe musiałem na słuch zrobić.
- Można by napisać że nazwał Ramirez suką - dodałem całkiem poważnie, a w duchu się uśmiechnąłem, jednak ten szeryf miał jaja i nie był ciepłymi kluskami który tak ściśle trzyma się zasad, oczywiście zasady zasadami, są granice których nie można przekraczać, ale dla mnie przestępca jest przestępcą i nie ma taryfy ulgowej. Mając takiego szefa można sporo zdziałać ja to rozumiałem i nie chciałem tego nadużywać. Dlatego postanowiłem nie drążyć tematu.
- Coś jeszcze?


226Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 12:59

Maro Salinas

Maro Salinas
- Nie ja nie całowałem - rzuciłem z uśmiechem, a gdy złapał mnie za szmaty i przyciągną do siebie trochę się zdziwiłem, ale jak to tak ja do niego z sercem a on. Więc się nie zastanawiałem ani sekundy tylko z dyńki przyjebałem mu prosto w nochala.

227Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:07

Mistrz Gry

Mistrz Gry
kostki dla Maro, mnożnik na siłę, próg 60. Jak przekroczysz, to swoim ciosem sprawiasz, ze Koksia zamroczyło i masz szanse mu jeszcze przyłożyć.

Jak nie, przywalasz Koksiowi, ale on może ci oddać!

228Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:12

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Koksiu oczywiście odczuł cios i pewnie nawet zabolało. Jednak adrenalinka skoczyła, mózg się pewnie wyłączył, a ciało samo wiedziało, co dalej robić!
Wystosował Salinasowi cios w szczękę, a zaraz po nim szykował następny.
Chciał go zmiażdżyć.

229Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:14

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Koksiu: mnożnik na siłę, refleks i celność. Jeśli przekroczysz próg 100, to udaje ci się walnął Salinasa w szczenę, a ten wpada na ścianę.
Jak nie przekroczysz, to Salinas morze zrobić unik - mnożnik na refleks, próg 60. Jeśli przekroczy, to unika ciosu. Jak nie - walisz mu w szczękę.

230Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:19

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
12+21+50=83+20 walka wręcz+5*2=113

Lionel trafił, bo przecież oprócz swoich możliwości fizycznych miał jeszcze spore doświadczenie w tego typu bójkach. Przywalił mu w szczenę, a Maro poleciał na ścianę. Wystosował kolejny cios wsplot słoneczny, chcąc odjąć dupkowi oddechu.

I w tym momencie pewnie Claus stwierdził, że robi się zbyt niebezpiecznie i spróbował zablokować Koksa, blokując jego ramiona za plecami!

231Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:23

Maro Salinas

Maro Salinas
Nie rzucam

Nawet nie zdążyłem się zorientować, jak spłynąłem po ścianie jak naleśnik z sufitu, ale szybko się otrząsnąłem skuliłem by uniknąć ruszył z barana na Koksa no trzeba by było go sprowadzić do parteru, wymierzyłem cios w kierunku przepony.

232Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:24

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Pojedynek Koksiu kontra Claus!
Dla Koksia: siła, plus refleks, plus celność. Dla Clausa siła, kondycja i refleks. Jesli Koksiu ma więcej, to wali Maro. Jak Claus - to powstrzymuje Koksia przed zadaniem ciosu.

233Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:33

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
83+25=108 koksiu > 60+15=75 claus

Niestety Clausowi nie udało się zablokować Lionela, który niczym furiat wymierzył cios w splot słoneczny Maro, pewnie pozbawiając go tym oddechu! I na tym nie miał zamiaru kończyć, oślepiony żądzą krwi i gotów był dalej naparzać Salinasa.

Claus, pewnie stwierdzając, że nie da rady, zaczął robić hałas, chcąc zwołać tutaj strażnika. Przecież ten taran zaraz tutaj zmiażdży mu kolegę!

234Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:39

Sam Swarek

Sam Swarek
Zwabiony hałasami wpadł do pomieszczenia Swarek.
- Co to kurwa ma być?!- rozdarł ryja.Otworzył celę i przywalił Koksiowi pałą przez plecy.
-Do swojego kąta już!

Kostki dla aro na zadanie ciosu Koksiowi:
1,2 - udaje ci się zadać mu cios zaraz po tym jak ten ci przywala i nim Sam przychodzi
4,5,6 - nie udaje ci się dać Koksiowi w papę, bo znowu lądujesz na ścianie
3 - udaje ci się dać Koksiowy w przeponę dokładnie w tym samym czasie co Sam przywala Koksiowi w plecy

235Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:45

Maro Salinas

Maro Salinas
4,5,6 - nie udaje ci się dać Koksiowi w papę, bo znowu lądujesz na ścianie

No i znowu wstałem ruszając na Koksa, nie słyszałem Sama, miałem ochotę jeszcze powalczyć.

236Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 13:55

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
-Kurwa!-poczuł, że coś mu przebiegło przez plecy - gumowa pała, stado koni, mrówka?
-Ciota!-splunął na podłogę, gdy Maro padł na ścianę ponownie.
I już miał się usuwać w cień...
-Jeszcze ci mało?!-spytał, szykując dla niego bardzo specjalny cios.

237Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:01

Sam Swarek

Sam Swarek
- Spokój kurwa!- Sam ponownie się wydarł i widząc, że ci idioci nic sobie z tego nie robią wlazł między nich.
-Koniec tego, bo posiedzicie tu do końca tygodnia i zarzut napaści na funkcjonariusza wam dołożę.-ryczał na pół komisariatu.
- Ty tam.- wskazał ledwo stojącemu Marowi pryczę . - A ty tam.- machnął Koksiowi pałką przed nosem.



Ostatnio zmieniony przez Sam Swarek dnia Pią 19 Gru 2014, 14:05, w całości zmieniany 1 raz

238Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:04

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Lionel zatrzymał się tuż przed Sam'em, dopiero teraz zdając sobie sprawę z jego obecności. Spojrzał na niego, na odznakę, na mundur... i przystanął z wkurwioną miną.
-Poczekaj, aż ten laluś stąd wyjdzie...-zapowiedział Maro, wracając do kąta, w którym siedział Ron.

239Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:07

Maro Salinas

Maro Salinas
- Aa pierdol się! - mruknąłem, teraz wiedziałem ze ten cwel będzie musiał mieć oczy dookoła dupy bo zajebie gnoja przy pierwszej nadążającej się okazji. Otarłem twarz z krwi. Ile razy, ile razy jeszcze dzisiaj dostanę, panie widzisz i nie grzmisz.

240Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:25

Sam Swarek

Sam Swarek
Swarek podszedł do Maro i spojrzał na niego. Całą mordę miał we krwi ale chyba lekarza nie potrzebował. Najwyżej jak im tu będzie zjeżdżał to wezwą Roberts czy coś.
Podszedł do Koksia.
- Ręce na kark.

241Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:36

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Koksu się cały zjeżył, gdy ten policjant się na niego uwziął.
-To jego wina! Puka moją dziewczynę!-wytłumaczył się, ale spełnił polecenie policjanta.
Rzucił wściekłe spojrzenie Maro. Na tym się nie skończy, złamasie! - zdawało się mówić.

242Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:43

Sam Swarek

Sam Swarek
- To zmień dziewczynę.- doradził mu Sam zakładając kajdanki. W sumie chyba sam powinien się do swojej rady zastosować i zmienić obiekt westchnień. Obiecał sobie, że umówi się z kimś na randkę.
W między czasie zaprowadził Koksia do izolatki i tam rozkuł, po czym zamknął drzwi.
- Tu sobie posiedzisz.

243Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:44

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Łypnął wściekle na funkcjonariusza. Nagle miał przeogromną ochotę również jemu rozkwasić nos, ale wielkodusznie się powstrzymał.
-Zajebiście.-warknął i usiadł w kącie.

244Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 14:54

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola pewnie w tym czasie była w kibelku. Pewnie poprawiała swój super makijaż, który miał imitować naturalny, z wyłączeniem faktu, że miała doklejone rzęsy i powiększone oko zgrabną kreską na powiece.
Wyszła w momencie, gdy Sam pewnie kończył ustawiać chłopaków.
-Uuu, co zmącili?-zapytała z głupim uśmiechem, zaglądając do celi.
Zacmokała pod nosem.
-Jakiś konflikt interesów, chłopcy?-rzuciła do zaaresztowanych.

245Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 15:09

Sam Swarek

Sam Swarek
- Bzykają jedną laskę i mają konflikt interesów.- odpowiedział ze wzruszeniem ramion i przyjrzał się reszcie ekipy siedzącej w celi. Rzucił Maro kilka ręczników papierowych by ten otarł krew i przeniósł spojrzenie na Lolę. Coś mu w głowie zaświtało ale to był wyjątkowo głupi pomysł więc sobie darował.

246Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 15:30

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Uniosła brwi.
-Wow. Serio?-zmierzyła wzrokiem Maro.
I nagle zmarszczyła czoło. Bo wiedziała o jaką laskę chodzi. A nie spodziewała się, by Consuela dawała wszystkim dupy na prawo i lewo.
-Ostrzegam cię, dupku, łapy z dala od niej!-warknęła do Meksykańca, zbliżając się do krat.-Lepiej, byście oboje dali sobie spokój, bo możecie mieć nieprzyjemny ogon.-mruknęła, wściekła.
Przejmowała się młodą Ramirezową może nie tak samo desperacko jak Gabrielle, ale... no, bardzo! W końcu były przyjaciółkami od małego, nie? Nie miała pojęcia czemu brunetka miałaby wybrać taką drogę... Pewnie, miała problemy... ale pakować się w jeszcze większe?
Westchnęła i wyszła z aresztu.
-I co? Wszedłeś między tego bysiora i cwaniaczka? Chyba muszę inaczej na ciebie spojrzeć, Sam.-zachichotała.

247Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 15:45

Sam Swarek

Sam Swarek
- O wiesz o kim mowa?- Sam nie mieszkał tutaj od dzieciństwa więc nie miał pojęcia o tym z kim przyjaźni się Lola a że nie zapraszano go na oddziałowe obiadki to miał niewielkie szanse by dowiedzieć czegokolwiek o nich. 
Następne słowa Loli zbiły go z tropu a co niby miał innego zrobić jak nie rozdzielić tych dwóch, patrzeć jak się mu więźniowie zabijają.
- Najwyżej sam bym oberwał.- wzruszył ramionami.

248Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 17:54

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-No... tak jakby.-westchnęła.
Zapraszano, zapraszano! Tylko trzeba się pojawiać w biurze! NO! Lola chętnie zaprosi Sama na swoje przypalone, ledwo jadalne jedzenie! ...jak przyjdzie w grupie, oczywiście. Bo takie obiadki jeden na jednego to... zbyt intymne były chyba.
-I co? Pałką ich zdzieliłeś?-zapytała, uśmiechając się w ten głupi, figlarny sposób.-Tego Salinasa to bym totalnie zbiła na kwaśne jabłko...-stwiedziła z ponurą miną.-...tego drugiego zresztą też.-dodała z przekąsem.-...o, albo paralizator byłby jeszcze lepszy.-Lola zaczęła obmyślać sposoby zrobienia tych zbirom krzywdy.

249Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 18:14

Sam Swarek

Sam Swarek
- Tak jakby?- jego brwi powędrowały w górę.- No to o kogo chodzi?- dodał gwoli wyjaśnień bo by ciekaw cóż to za niewiasta ma takie powodzenie u lokalnej elity więziennej.
- Proszę cię bardzo, droga wolna,- odsunął się lekko w bok,- Ja tam mogę nic nie widzieć.- uśmiechnął się do kobiety. Jak się chciała pobawić w stylu Aldo to on jej przeszkadzał nie będzie.

250Biuro szeryfa i areszt - Page 10 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 19 Gru 2014, 18:31

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Westchnęła ciężko.
-No a jak myślisz?-spojrzała na niego zmęczonym spojrzeniem.-O tą osobę, przez którą Gabrielle tak świruje...-mruknęła.-I nie mówię o Cooperze!
Zachichotała.
-To nęcące. Ale ja już dość przeskrobałam ostatnio. Teraz jestem tą najrozważniejszą w biurze, nie?-wystawiła mu język, przypominając sobie ostatnią akcję Sama.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach